TOMASZÓW Gdzie są Pokemony ?

Świat ogarnęło szaleństwo!
Na pewno już każdy słyszał o grze POKEMON GO. Jest to gra typu RPG przeznaczona na urządzenia przenośne takie jak telefony czy tablety.
Na czym polega fenomen tego produktu? Gra, która zmusza gracza do ruszenia się sprzed komputera a za pomocą kamery rejestrowany jest otaczający gracza świat, a następnie nakładane na niego są trójwymiarowe obiekty i postaci. Gracz spotyka się w prawdziwym świecie z innymi kolekcjonerami Pokemonów.
Takie wyjście z wirtualnego świata do rzeczywistości gdzie te dwa światy łącza i mieszają się ze sobą. By zdobyć solidną kolekcję stworków naprawdę trzeba się sporo nachodzić. Następnie już można walczyć z innymi trenerami Pokemon.
By nie mówić tylko o grze w superlatywach, podkreślę żeby grać potrzebujemy ciągły dostęp do Internetu oraz musimy udostępniać swoją lokalizację za pomocą GPS na czym cierpi bardzo bateria telefonu.
A Ty łapiesz Pokemony?
W Tomaszowie Lubelskim najlepsze ponoć są w parku miejskim. To potwierdzona informacja.
A Wy gdzie łowicie Pokemony? Może jednak lepsze można spotkać w okolicznych wioskach?
Dajcie znać w komentarzach.
PokeStop-y i Gym-y w całym mieście między innymi w parku i na rondzie.
Co to znaczy:
PokeStop – punkt, który gracze mogą odwiedzać raz na 5 minut. Po odwiedzeniu pokestopa kręcimy… no właśnie… czymś na wzór monety z ilustracją danego miejsca i zbieramy wypadające z pokestopa nagrody.
Gym – arena, na której toczą się walki. Gym może być zajęty przez jedną drużynę (czerwoni, niebiescy, żółci) i tylko gracze z tej drużyny mogą dokładać obronę do danego miejsca. Liczba miejsc na Pokemony w danej arenie zależy od jej poziomu. Zawodnicy drużyny przeciwnej, którzy chcą odbić arenę muszą odwiedzić gym i stoczyć walki ze wszystkimi pokemonami, które jej bronią. Po wygranej serii walk siła areny słabnie, a wraz z kolejnymi wygranymi walkami mamy szansę na jej przejęcie. Gym może być atakowany przez kilku graczy drużyny przeciwnej, a broniony przez kilka Pokemonów jednej drużyny (każdy z graczy może zostawić jednego Pokemona do obrony areny). O profitach z posiadania Pokemonów w wielu arenach przeczytasz poniżej, przy haśle Shop.
Zobaczcie na co można się natknąć grając w POKEMON GO chodząc po mieście.

poke1 poke2 poke3
Gracz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.