TOMASZÓW Kompan od picia ciężko pobił kolegę

Tomaszowscy policjanci zatrzymali 29-latka, który pobił pod sklepem 49-letniego znajomego.
Mężczyzna w ciężkim stanie trafił do szpitala, gdzie przeszedł operację. Jak się okazało, ten sam sprawca godzinę wcześniej pobił innego mężczyznę. Sąd zastosował wobec podejrzanego dozór policji.
Do  zdarzenia doszło w piątek (10 marca) około godziny 20.00 przy alei Sportowej pod jednym ze sklepów.
Pobicia 49-letniego tomaszowianina dokonał 29-letni mieszkaniec tego samego osiedla. Notabene mężczyźni wcześniej pili razem alkohol. Jak wynika z zapisu monitoringu młodszy z mężczyzn uderzył starszego dwukrotnie w głowę, po czym ten odbił się od ściany i upadł uderzając o schody głową.
Napastnik widząc, że 49-latek próbuje się podnieść, uderzył go jeszcze raz.  Poturbowany mężczyzna po dłuższej chwili wstał, ale po kilku metrach upadł na chodnik. Tam znalazła go przechodząca kobieta i wezwała karetkę. Mężczyzna z ciężkimi obrażeniami głowy został przewieziony do zamojskiego szpitala, gdzie przeszedł operacje ratującą życie.
Policjanci zatrzymali 29-letniego sprawcę pobicia. Trafił do policyjnego aresztu. Okazało się, że godzinę wcześniej mężczyzna wtargnął do domu 35-letniej kobiety i pobił jej 40-letniego znajomego.
Policjanci wnioskowali aby zastosować areszt dla 29-letniego mieszkańca Tomaszowa. Sąd zastosował wobec podejrzanego dozór Policji.
mat. KPP w TL

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.