TOMASZÓW Lena w dubbingu „Dumbo”

Tomaszowianka Lena Kulczyńska użyczyła swojego głosu w najnowszej produkcji Disneya pt. „Dumbo”.

Lena to uczennica V klasy Szkoły Podstawowej nr 3 im. doktora Janusza Petera w Tomaszowie Lubelskim. Od 2015 roku kształci swój głos w Centrum Muzycznym TRYTON w Tomaszowie Lubelskim. Jest laureatką wielu konkursów i festiwali wokalnych.

Lena nagrywając dubbing stanęła przy boku polskich aktorów: Mariana Opani, Pawła Wawrzeckiego, Pauliny Holtz, Katarzyny Łaski.

Dumbo – o filmie

Dumbo w reżyserii Tima Burtona to aktorska adaptacja ukochanej przez widzów animacji Disneya. Jest to poruszająca opowieść o sile rodziny i marzeń, oraz o tym, jak cenną wartością może być odmienność. Właściciel podupadającego cyrku zatrudnia byłego artystę, Holta Farriera do opieki nad nowonarodzonym słonikiem, wyśmiewanym z powodu ogromnych uszu. Kiedy jednak okazuje się, że Dumbo potrafi latać, cyrk zaczyna odnosić niezwykłe sukcesy. Bohaterowie na swojej drodze spotykają rzutkiego przedsiębiorcę V.A. Vandevere’a, który chce uczynić słonia główną atrakcją niesamowitego parku rozrywki o nazwie Dreamland. Dumbo odnosi tam spektakularne sukcesy, występując u boku zjawiskowej mistrzyni akrobacji, Colette Marchant. Sielanka trwa to do czasu, kiedy Holt odkrywa, że pod magiczną powłoką Dreamlandu kryją się mroczne sekrety.

Lena Kulczyńska

Zwiastun Dumbo:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.