Na sygnaleNewsTomaszów Lubelski

TOMASZÓW Marihuanę ukrył w drzwiach samochodu

Tomaszowscy kryminalni zatrzymali 26-latka, który posiadał przy sobie substancje psychoaktywne. Narkotyki ukrył we wnęce drzwi samochodu, którym jechał. Taka ilość wystarczyłaby do sporządzenia blisko 200 porcji dealerskich tego narkotyku. Mężczyzna usłyszał już zarzut z ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. Za posiadanie narkotyków grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności.

Wczoraj policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej ustalili, że 26-latek z gminy Susiec przebywający na terenie miasta może posiadać przy sobie zabronione prawem substancje.

Ich przypuszczenia potwierdziły się, kiedy zatrzymali go w samochodzie, którym jechał. We wnęce drzwi pojazdu mundurowi ujawnili pakunki z suszem roślinnym. Po przeprowadzeniu wstępnych badań potwierdzili, że jest to marihuana. Zabezpieczone środki wystarczyłyby do sporządzenia blisko 200 porcji dealerskich tego narkotyku.

Narkotyki zostały zabezpieczone, a ich właściciel zatrzymany.  26-latek usłyszał już zarzut z ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. Grozi mu do 3 lat pozbawiania wolności.

mat. KPP w Tomaszowie Lubelskim

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *