Na sygnaleNewsTomaszów Lubelski

TOMASZÓW Miała blisko 2 promile – uderzyła w radiowóz

We wtorek w godzinach wieczornych na jednej ze stacji paliw na terenie Tomaszowa Lubelskiego 45-letnia kierująca Citroenem podczas zawracania uderzyła w zaparkowany radiowóz. Okazało się, że powodem nie była tylko nieuwaga kierowcy, ale również jej stan trzeźwości. Kobieta miała blisko 2 promile alkoholu w organizmie, a przyjechała na zakupu – po alkohol. Wkrótce za swoje czyny odpowie przed sądem.

Do niecodziennej sytuacji doszło we wtorek w godzinach wieczornych w Tomaszowie Lubelskim. Na jedną ze stacji paliw w Tomaszowie Lubelskim przyjechała kierująca Citroenem. Kobieta zrobiła zakupy, wsiadła do samochodu i kiedy zaczęła zawracać nie zauważyła stojącego obok oznakowanego radiowozu policyjnego w wyniku czego uderzyła w tył pojazdu. Jak się okazało, kobieta miała problem z orientacją, bo była odurzona alkoholem. Kiedy mundurowi przebadali kierującą na jego zawartość w wydychanym powietrzu – wynik był pozytywny. Okazało się, że 45-latka z Tomaszowa Lubelskiego wsiadła „za kółko” mając blisko 2 promile, a przyjechała na stację po alkohol.

Na szczęście w wyniku tego zdarzenia nikt nie odniósł obrażeń. Kobieta za swoje nieodpowiedzialne zachowanie odpowie teraz przed sądem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *