SPORTTomaszów Lubelski

TOMASZÓW Mistrzowie z „mechanika”

Uczniowie Zespołu Szkół Techniczno-Motoryzacyjnych w Tomaszowie Lubelskim zostali mistrzami w finale wojewódzkim LZS w halowej piłce nożnej.

Reprezentanci „mechanika” zdobyli złote medale w finale wojewódzkim LZS w piłce nożnej halowej.

Zawody odbyły się 9 grudnia 2022 roku w Potoczku k. Janowa Lubelskiego. Drużyna z „mechanika” wygrała wszystkie mecze rozgrywane systemem każdy z każdym. Puchar dla najlepszego zawodnika odebrał Mateusz Kurzępa, natomiast puchar króla strzelców wywalczył Kacper Żurawski.

Szkołę reprezentowali: Konrad Kowalski, Mateusz Kurzępa, Fabian Surmacz, Kacper Żurawski, Jakub Gardecki, Jakub Droździel i Filip Pachla.

Reprezentanci "mechanika" zdobyli złote medale w finale wojewódzkim LZS w piłce nożnej halowej.