TOMASZÓW Narkotyki w samochodzie

W czwartek policjanci ruchu drogowego zatrzymali 2 mężczyzn podróżujących volkswagenem. W samochodzie mundurowi znaleźli narkotyki a kierujący miał cofnięte uprawnienia do kierowania pojazdami. Auto zostało odholowane na parking strzeżony.

W czwartek około godziny 15:30 policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego zatrzymali do kontroli drogowej kierującego volkswagenem. Samochód prowadził 32-latek z Tomaszowa Lubelskiego. Wraz z nim podróżował pasażer w wieku 35-lat. W trakcie kontroli podejrzenia policjantów wzbudziło nienaturalne zachowanie mężczyzn. Okazało się, że pod nogami pasażera samochodu znajdują się woreczki z białą substancją. Po sprawdzeniu testerem wyszło, że woreczki zawierają amfetaminę. Pasażer przyznał się funkcjonariuszom, że woreczki są jego.

Badanie alkomatem kierowcy volkswagena wykazało, że był trzeźwy. Poddano go również badaniom na obecność środków podobnie działających do alkoholu z wynikiem negatywnym.

Teraz 32-letni kierowca odpowie przed sądem za jazdę pomimo cofniętych uprawnień. Natomiast 35-letni pasaże za posiadanie narkotyków. Za to przestępstwo grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

mat. KPP w TL

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.