TOMASZÓW Nowy prezes LOT Roztocze

Nowym Prezesem Zarządu LOT Roztocze została tomaszowianka Magdalena Tereszczuk.
W czwartek 21 kwietnia na walnym zebraniu członków Lokalnej Organizacji Turystycznej Roztocze odbyły się wybory nowych władz stowarzyszenia.
Magdalena Tereszczuk jest absolwentką Akademii Rolniczej w Lublinie na kierunku ochrona środowiska, zawodowo od siedmiu lat związana jest z branżą dziennikarską i wydawniczą.
Od wielu lat angażuje się w szereg akcji społecznych, które adresowane są w szczególności do najmłodszych mieszkańców Tomaszowa.
W 2015 roku pełniła rolę Lidera Rejonu i wolontariusza ogólnopolskiego projektu Szlachetna Paczka.

– Moja wizja LOT Roztocze to oprócz kontynuacji dotychczasowych, dobrze funkcjonujących elementów działalności nowe propozycje produktów turystycznych i projektów.
Są to m. in.: szlak archeologiczny i promocja turystyki wędkarskiej. Chciałabym również stworzyć innowacyjny program edukacyjny z zakresu ochrony środowiska naturalnego oraz ochrony zabytków i architektury sakralnej skierowanego do dzieci przedszkolnych oraz do dzieci uczęszczających do szkół podstawowych.

Nowa pani prezes zastąpiła na tym miejscu Michała Basińskiego.

Do zarządu LOT Roztocze zostali wybrani: Krzysztof Łagowski, Michał Basiński, Agata Zakrzewska, Ryszard Ostrówka.
Wybrany został także nowy skład komisji rewizyjnej w skład, której weszli: Justyna Mroczkowska, Andrzej Kudlicki i Krzysztof Świętojański.
mat. prasowy/fot. Małgorzata Czaja-Barbara

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.