TOMASZÓW Pobili znajomego i wybili szyby w jego domu

Kryminalni tomaszowscy ustalili sprawców pobicia i uszkodzenia mienia. To czterech kolegów w wieku od 19 do 24 lat. Po tym, jak pobili znajomego podjechali pod jego dom i wybili szyby w dwóch oknach. Usłyszeli już zarzuty za uszkodzenie mienia. Śledczy ustalają jaki udział w pobiciu mieli poszczególni mężczyźni.

W sobotę na komendę w Tomaszowie Lubelskim zgłosił się młody mężczyzna, który zgłosił, że w nocy pod jednym z klubów w Tomaszowie został pobity. Pokrzywdzony to 24 letni mieszkaniec Tomaszowa.  Operacyjni bardzo szybko ustalili, kto brał udział w pobiciu. Mężczyźni zostali przewiezieni do komendy w celu ich przesłuchania. Jak się okazało zaraz po tym jak wszczęli bójkę pod klubem, wsiedli do samochodu i pojechali pod dom pobitego i jeden z nich wybił szyby w oknach domu. Do wybicia szyb przyznał się 20-latek, mieszkaniec Tomaszowa. Jak powiedział policjantom nie wie dlaczego to zrobił.

Śledczy ustalają jaki udział w pobiciu mieli poszczególni mężczyźni.

Starszy aspirant Agnieszka Leszek

info. KPP w TL

3 komentarze do “TOMASZÓW Pobili znajomego i wybili szyby w jego domu

 • 10 października, 2020 o 7:03 pm
  Permalink

  Wybili szybę w jednym oknie, ustalania dużo nie mieli skoro wszystkich z nazwiska typ na psach wymienił, a dlaczego nie ma informacji, że „poszkodowany” rozpoczął dym pod Zakapiorem? Info z d*py.

  Odpowiedz
 • 10 października, 2020 o 7:46 pm
  Permalink

  ale spaktakularny wynik „kryminalnych”

  Odpowiedz
 • 10 października, 2020 o 7:47 pm
  Permalink

  hmm to jest wynik …tak trzymać

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.