Tomaszów Lubelski

TOMASZÓW Podsumowanie konkursu plastycznego

25 maja 2016 roku dokładnie w rocznicę śmierci Mieszka I, w Kościele św. Józefa w Tomaszowie Lubelskim biblioteka podsumowała wyniki powiatowego konkursu plastycznego dla dzieci kl. I-III „1000 i 50 lat Chrztu Polski.”
Na uroczystość przybyli laureaci, dyrektorzy szkół, nauczyciele, rodzice laureatów oraz przedstawiciele władz samorządowych miasta. Spotkanie, które prowadził dyrektor biblioteki Tomasz Zieliński oraz ks.Grzegorz Chabros rozpoczęło się od powitania laureatów i zaproszonych gości, po czym miało miejsce uhonorowanie laureatów konkursu dyplomami oraz nagrodami rzeczowymi, a nauczycieli okolicznościowymi podziękowaniami. Uroczystości towarzyszyła wystawa nagrodzonych prac.
Konkurs zorganizowany został przez bibliotekę w ramach projektu „1000 i 50 lat Chrztu Polski, dofinansowanego z Narodowego Centrum Kultury w ramach programu Chrzest 966.
Dziękujemy wszystkim za udział w konkursie i zapraszamy do oglądania wystawy prac, która dostępna jest w Oddziale dla Dzieci i Młodzieży do 17 czerwca br.
mat. MBP w TL

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *