EdukacjaSPORTTomaszów Lubelski

TOMASZÓW Program „Sportowy Talent”- inauguracja w województwie lubelskim

25 września 2015 roku w Szkole Podstawowej nr 2 w Tomaszowie Lubelskim odbyła się „Lekcja z Karate – Spotkanie z Japonią” z udziałem około 500. uczniów szkoły.
Spotkanie było inauguracją w województwie lubelskim Programu „Sportowy Talent” realizowanego przez Ministerstwo Sportu i Turystki orz Polski Związek Karate Tradycyjnego.
W programie „Lekcji z Karate – Spotkanie z Japonią”- znalazły się ćwiczenia ogólnorozwojowe, podstawowe techniki karate, konkursy oraz pokaz w wykonaniu Taiga Horii 3 dan – Akademickiego Mistrza Japonii, który na koniec wpisał uczestnikom w „zeszyty karate” imiona w języku japońskim.

karate_2
Otwarcia projektu w Tomaszowie Lubelskim dokonał Wiceprezes Polskiego Związku Karate Tradycyjnego Pan Andrzej Maciejewski, a program objęty jest patronatem Burmistrza Miasta- Pana Wojciecha Żukowskiego.
Program „Sportowy Talent” w Tomaszowie Lubelskim realizowany będzie w Szkole Podstawowej nr 2, a obejmuje uczestnictwo w nieodpłatnych zajęciach karate tradycyjnego do grudnia 2015 r., a najbardziej zaangażowani uczestnicy będą mogli wziąć bezpłatnie udział w ogólnopolskim zjeździe uczestników programu z 13 województw, który odbędzie się w Centrum Japońskich Sportów i Sztuk Walki „Dojo- Stara Wieś”.
Więcej informacji i zapisy na zajęcia w Tomaszowie Lubelskim:
81 743 79 99, 609 529 313, e-mail: lubelskie.karate@wp.pl

karate_1
mat. UM w TL

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *