TOMASZÓW Przekazanie środków finansowych i odbiór techniczny basenu

W dniu dzisiejszym (10 lipca 2020 roku) w Starostwie Powiatowym w Tomaszowie Lubelskim odbyło się oficjalne przekazanie środków finansowych (3 023 935 zł) przez Powiat Tomaszowski dla Miasta w Tomaszowie Lubelski z przeznaczeniem na budowę i funkcjonowanie krytej pływalni.

Radni Powiatu jednogłośnie podjęli decyzję o przeznaczeniu funduszy na ten cel, które pochodzą ze sprzedaży działki u zbiegu ulic: al. Sportowa/Żwirki i Wigury/Ordynacka. Środki pieniężne już zostały przekazane na konto Urzędu Miasta.
W wydarzeniu wzięli udział: Tomasz Zieliński Poseł na Sejm RP, Henryk Karwan Starosta Tomaszowski, Jarosław Korzeń Wicestarosta, Wojciech Żukowski Burmistrz Miasta Tomaszów Lubelski, Jacek Pawłucki Członek Zarządu Powiatu, Teresa Semczyszyn i Wiesław Cielica Wiceprzewodniczący Rady Powiatu, Dariusz Czop Sekretarz Powiatu, Grażyna Murjas Skarbnik Powiatu, Józef Marynicz Dyrektor Wydziału Promocji i Integracji Społecznej w Starostwie Powiatowym oraz przedstawiciele lokalnych mediów.

Dzisiaj burmistrz miasta dokonał odbioru technicznego obiektu. Oficjalne otwarcie krytej pływalni zaplanowano na 17 lipca 2020 r.


Redakcj@

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.