TOMASZÓW Rapując pomagają w walce z koronawirusem

W związku z panującą pandemią, integralną częścią akcji staje się zbiórka charytatywna – Beef z koronawirusem #hot16challenge – organizowana wraz z fundacją Siepomaga.pl.

W zbiórce mogą wziąć udział nie tylko nominowani. Można wpłacić pieniądze na zbiórkę którą stworzyłem, ale jeśli wolisz wesprzeć inaczej, żaden problem. Zliczaniem wszystkich wpłat na specjalnym liczniku umieszczonym na stronie http://hot16challenge.network zajmie się Rap Genius Polska. Wierzę, że zbiorowa obserwacja rosnącej kwoty będzie świetnym mobilizatorem do wpłat, dlatego, jeśli czujesz się z tym okej, chciałbym Cię poprosić o udostępnienie informacji o wysokości przekazanej kwoty. Pamiętajmy jednak, że to nie jest zabawa dla bogaczy, ani wyścig zbrojeń, jakakolwiek pomoc jest super. Ostateczny wybór zostawiam Tobie. Tak czy inaczej byłoby super obserwować jak licznik rośnie, a na końcu zobaczyć nagłówek “Polski Hip-Hop zebrał milion na walkę z koronawirusem”! :)Pieniądze w całości zostaną przeznaczone na pomoc lekarzom i szpitalom w walce z koronawirusem.

Wysokość wpłaty jest dowolna. Organizatorem skarbonki jest Polski Hip-Hop. Obecnie zebrano już ponad 3,5 mln zł!

Link do zbiórki: https://www.siepomaga.pl/hot16challenge

Do akcji włączyła się parafia ZNMP w Tomaszowie Lubelskim, których nominował ks. Tomasz Szady z parafii Św. Józefa w Tomaszowie Lubelskim.

Rapuje ks. Krzysztof Giera.

Hot16challenge to wyzwanie polegające na nagraniu 16 wersów i nominowaniu kolejnych osób do akcji, które mają stworzyć swój kawałek w 72 godziny. Druga edycja legendarnej rapowanej akcji to nie tylko nagrywanie muzyki ale również pomoc w walce z koronawirusem. Wraz z #hot16challenge2 ruszyła zbiórka – “Beef z koronawirusem #hot16challenge” dla siepomaga.pl.

Ks. Krzysztof Giera nominuje do kacji:

1. ks. Mateusza Furmaniaka z parafii Dub

2. Piotra Palaka z Tomaszowa Lubelskiego

3. Zespół ,,Obdarowani” z Tomaszowa Lubelskiego

Zapraszam więc do włączenia się w tę szlachetną akcję, aby pomóc pracownikom służby zdrowia w walce z Korona wirusem. Zbiórka dostępna jest pod adresem: http://siepomaga.pl/hot16challenge.

Tekst i Rap: Ks. Krzysztof Giera, Gościnnie: Wojtek Wilczynski

Video: BM STUDIO

Dziękuję panu Jurkowi Kuć za użyczenie studia nagraniowego

Dziękuję za pomoc : – Braciom S., – Wojtkowi Wilczyńskiemu, – Salon fryzjerski ”Metamorfoza”, – Salonowi optycznemu ”Agnieszka Sobczyńska”, – i wszystkim innym zaangażowanym w ten projekt.

x.Krzysztof/fot. PrtSc video

ks. Krzysztof Giera #hot16challenge

Szczęść Boże!Link do zbiórki: https://www.siepomaga.pl/hot16challengeDziękuję za nominację ks. Tomaszowi Szady z parafi Św. Józefa w Tomaszowie Lubelskim.Hot16challenge to wyzwanie polegające na nagraniu 16 wersów i nominowaniu kolejnych osób do akcji, które mają stworzyć swój kawałek w 72 godziny. Druga edycja legendarnej rapowanej akcji to nie tylko nagrywanie muzyki ale również pomoc w walce z koronawirusem. Wraz z #hot16challenge2 ruszyła zbiórka – “Beef z koronawirusem #hot16challenge” dla siepomaga.pl.Nominuję:1. ks. Mateusza Furmaniaka z parafii Dub2. Piotra Palaka z Tomaszowa Lubelskiego3. Zespół ,,Obdarowani" z Tomaszowa LubelskiegoZapraszam więc do włączenia się w tę szlachetną akcję, aby pomóc pracownikom służby zdrowia w walce z Korona wirusem. Zbiórka dostępna jest pod adresem: http://siepomaga.pl/hot16challenge.Tekst i Rap: Ks. Krzysztof GieraGościnnie: Wojtek WilczynskiVideo: BM STUDIODziękuję panu Jurkowi Kuć za użyczenie studia nagraniowegoDziękuję za pomoc :- Braciom S.- Wojtkowi Wilczyńskiemu- Salon fryzjerski ''Metamorfoza''- Salonowi optycznemu ''Agnieszka Sobczyńska''- i wszystkim innym zaangażowanym w ten projekt x.Krzysztof

Opublikowany przez BM Studia Niedziela, 21 czerwca 2020

One thought on “TOMASZÓW Rapując pomagają w walce z koronawirusem

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.