TOMASZÓW Recytatorzy nagrodzeni i wyróżnieni

26 października 2021 roku odbyły się przesłuchania uczestników X Powiatowego Konkursu Rrecytatorskiego im. Tomasza Zamoyskiego w Tomaszowie Lubelskim.
Po eliminacjach gminnych do finału zakwalifikowano 90 uczestników. Spośród nich, jury w składzie:
Maria Kozyra – przewodnicząca, Elżbieta Dziuba, Anna Kięczkowska – zdecydowało się nagrodzić i wyróżnić:
1. Aleksander Krech , kl. I SP nr 2 w Tomaszowie Lubelskim
2. Amelia Majdanik, kl. II SP nr 2 w Tomaszowie Lubelskim
3. Małgorzata Przybyla, kl. II SP nr 2 w Tomaszowie Lubelskim
4. Miłosz Chudyga, kl.I SP w Przewalu (MGBP w Tyszowcach)
5. Michał Słotwiński, kl. II SP w Łosińcu
6. Maja Wójtowicz , kl.II SP nr 1 w Tomaszowie Lubelskim
7. Mikołaj Fogelgesang, kl. III SP nr 1 w Tomaszowie Lubelskim
8. Milena Kędra, kl. I SP nr 3 w Tomaszowie Lubelskim
9. Wiktor Krech , kl.IV SP nr 2 w Tomaszowie Lubelskim
10. Martyna Sawa, kl. IV GBP w Lubyczy Królewskiej
11. Michał Gmiterek , kl.III SP nr 2 w Tomaszowie Lubelskim
12. Hanna Mucha kl.IV, SP nr 2 w Tomaszowie Lubelskim
13. Laura Adamczuk kl.III, SP nr 3 w Tomaszowie Lubelskim
14. Emilia Kowalik, kl.IV Prywatna Szkoła Podstawowa ICO w Tomaszowie
15. Aneta Nazar kl.V SP nr 3 w Tomaszowie Lubelskim
16. Filip Rachański, kl.V SP nr 1 W Tomaszowie Lubelskim
17. Wiktor Nieścior, kl. V SP w Łosińcu
18. Emilia Koziej kl.VIII , SP w Machnowie Nowym
19. Klaudia Śliwa ,kl.VIII, GBP w Lubyczy Królewskiej
20. Sandra Caryk , kl.VIII SP w Suścu
21. Marcel Rembisz , kl. VII SP w Tarnawatce
22. Lena Gęborys , kl.VII SP w Suścu
23. Marlena Zubiak, kl.VIII SP w Jarczowie
24. Magdalena Rębisz ,kl.IV Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Łuszczaczu
25. Michał Jakubus , kl.I w Majdanie Górnym
26. Anna Śoltys, kl. II c SP nr 1w Tomaszowie Lubelskim
27. Anna Niedużak, kl.II SP w Bełżcu
28. Aleksandra Kaczkowska, kl.II Prywatna Szkoła ICO w Tomaszowie Lubelskim
29. Helena Piróg , kl.III SP nr 1 w Tomaszowie Lubelskim
30. Julia Majdanik, kl.III, SP nr 2 w Tomaszowie Lubelskim
31. Michał Wawrzusiszyn , kl.IV SP nr 2 w Tomaszowie Lubelskim
32. Paweł Buczak, kl.IV SP nr 3 w Tomaszowie Lubelskim
33. Magdalena Fedzioryna , kl.V SP w Tyszowcach
34. Nikola Kiszczyńska ,kl.V SP w Tarnawatce
35. Barbara Machlarz, kl.IV GBP w Lubyczy Królewskiej
36. Wiktoria Wiciejowska, kl.IV SP w Bełżcu
37. Wiktor Marszalec, kl.IV SP w Tyszowcach
38. Aleksandra Grela, kl.IV SP w Tarnawatce
39. Gabriel Buczak kl.I , Zespół Szkół Techniczno-Zawodowych im. M. Rataja w Tomaszowie Lubelskim.
 
Podsumowanie konkursu, ogłoszenie miejsc i wyróżnień oraz wręczenie nagród odbędzie się 3 listopada 2021 r. ( godz.12.00) w Miejskiej Bibliotece Publicznej im. Tomasza Zamoyskiego Oddział dla Dzieci i Młodzieży, ul. Zamojska 2, 22-600 Tomaszów Lubelski.
 
 
mat. MBP w TL

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.