TOMASZÓW Szkolny złodziej

Tomaszowscy kryminalni ustalili sprawcę kradzieży kieszonkowych. Okazał się nim 23 – letni mieszkaniec Tomaszowa Lubelskiego. Jego łupem były portfele z pieniędzmi i dokumentami. Mężczyzna tłumaczył, że kradł, bo potrzebował pieniędzy na lekarstwa od kaszlu. Wczoraj usłyszał zarzuty.

W ciągu ostatniego półrocza w jednej z tomaszowskich szkół trzykrotnie zgłaszano kradzież. W zainteresowaniu złodzieja były portfele. Dzięki tomaszowskim kryminalnym udało się ustalić sprawcę. Okazał się nim 23-letni mieszkaniec Tomaszowa Lubelskiego. Mężczyzna podczas nieobecności uczniów w szkolnej szatni sięgał do kieszeni ich kurtek, gdzie znajdował swoje fanty.

Z ustaleń policjantów wynika, że 23-latek ukradł trzy portfele, w których znajdowały się pieniądze, dokumenty i karta bankomatowa. Mężczyzna tłumaczył, że kradł ponieważ potrzebował pieniędzy na zakup lekarstw od kaszlu, natomiast portfele z dokumentami wyrzucał do śmieci.

Kieszonkowy złodziej usłyszał już zarzuty. Prokurator zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci dozoru policji.

mat. KPP w TL

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *