TOMASZÓW Wielkie Otwarcie NEONET w Galerii Handlowej Rynek

Bony na zakupy, konkurs z nagrodami, promocje i obniżki cen na cały asortyment – to wszystko czeka na klientów, którzy w najbliższy czwartek przybędą na Wielkie Otwarcie NEONET w Tomaszowie Lubelskim. Sklep pożegnał dotychczasowy pawilon na skraju miasta i powita klientów w nowej siedzibie – w Galerii Rynek przy ulicy Traugutta.

– Galeria Handlowa Rynek, do której się przenosimy, usytuowana jest w sercu miasta. To nowoczesne centrum handlowe posiada dwa poziomy i podziemny parking. Bliskie sąsiedztwo innych sklepów, wygoda i dostępność sprawią, że klienci będą nas teraz chętniej i częściej odwiedzać – mówi Piotr Osior, regionalny kierownik Sprzedaży w NEONET. – Poprzednia lokalizacja w pawilonie handlowym nie pozwalała w pełni wyeksponować produktów. Nowy salon będzie miał powierzchnię 300 metrów kwadratowych, a klienci znajdą w nim tysiące markowych produktów AGD, RTV, IT, GSM w atrakcyjnych cenach – zapewnia.

Na wydarzenie warto przybyć jak najwcześniej. Z okazji Wielkiego Otwarcia, 25 sierpnia, na klientów już od godziny 9:00 będą czekać liczne atrakcje i niespodzianki. Pierwszych 60 osób otrzyma bony na zakupy o wartości 100 lub 50 zł. Wszyscy mają szansę zdobyć cenne nagrody rzeczowe w konkursie kreatywnym, w tym między innymi: tablet Lenovo z kartą pamięci Kingston MicroSDHC 8 GB, odkurzacze Zanussi czy blendery marki Bosch.

Ale to nie wszystkie atrakcje wydarzenia. W tym dniu NEONET przygotował również dla klientów spore obniżki cen na cały asortyment: markowe telewizory, laptopy, smartfony, pralki i lodówki. Klienci będą mogli dokonać zakupów z wykorzystaniem rat 0%. Ponadto nie muszą się martwić o transport – sprzęty wielkogabarytowe o wartości powyżej 1000 zł będą dowożone do domów za symboliczną złotówkę.

A jeśli zdarzy się, że poszukiwanego produktu nie będzie na miejscu, można go od razu zamówić przez Internet na www.neonet.pl spośród blisko 17 000 produktów elektroniki użytkowej, sprzętów AGD i IT. Zakupiony towar można potem bezpłatnie odebrać w salonie.

Nowy sklep NEONET w Tomaszowie Lubelskim będzie czynny 7 dni w tygodniu – od poniedziałku do soboty w godzinach 9:00-19:00 i w niedziele od 10:00 do 17:00.

Więcej informacji na: https://www.neonet.pl/wielkie-otwarcie-tomaszow-lubelski.html

_MG_1842

Źródło: NEONET

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.