Na sygnaleTomaszów Lubelski

TOMASZÓW Wymusiła pierwszeństwo

Nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu było przyczyną zdarzenia drogowego do którego doszło w piątek na jednym ze skrzyżowań w Tomaszowie Lubelskim. 28-letnia kierująca pojazdem marki Kia wymusiła pierwszeństwo przejazdu prawidłowo jadącej kierującej samochodem marki Audi. 3-letni pasażer jednego z pojazdów z powierzchownymi obrażeniami trafił szpitala. Apelujemy o ostrożność za kierownicą.

W piątek przed godziną 15 dyżurny tomaszowskiej policji otrzymał zgłoszeni, że na skrzyżowaniu ulicy Piłsudskiego z ulicą Sikorskiego w Tomaszowie Lubelskim doszło do zdarzenia drogowego z udziałem dwóch pojazdów.

Z ustaleń policjantów wynika, że 28-letnia mieszkanka powiatu lubaczowskiego, kierująca samochodem marki Kia Sorento jadąc ulica Sikorskiego, nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu prawidłowo jadącej ulica Piłsudskiego 49-letniej tomaszowiance, kierującej samochodem marki Audi. Kia Sorento w wyniku zderzenia się pojazdów, odbiła od audi i uszkodziła pobliskie ogrodzenie posesji.

Z kierującą audi podróżowała 18-letnia pasażerka, natomiast z kierującą pojazdem marki Kia podróżowało troje pasażerów w tym 3-latek, który z powierzchownymi obrażeniami trafił do szpitala. Pozostali uczestnicy zdarzenia nie potrzebowali pomocy medycznej. Kierujące były trzeźwe.

Policjanci zatrzymali dowody rejestracyjne pojazdów z uwagi na ich uszkodzenia. Szczegółowe okoliczności zdarzenia będą wyjaśniane przez tomaszowskich funkcjonariuszy.

Apelujemy o rozwagę i ostrożność za kierownicą.

mat. KPP w Tomaszowie Lubelskim

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *