Na sygnaleTomaszów Lubelski

TOMASZÓW Z promilami i na zakazie kierował Audi

Za kierowanie w stanie nietrzeźwości odpowie 38-latek, który mając w organizmie ponad 1,5 promila alkoholu kierował Audi po ulicach Tomaszowa Lubelskiego. Mężczyzna posiadał również sądowy zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych, ponieważ nie po raz pierwszy kierował autem pod wpływem alkoholu. Został zatrzymany dzięki obywatelskiemu zgłoszeniu.

Wczoraj przed godziną 18 dyżurny tomaszowskiej komendy otrzymał zgłoszenie, że ulicą Łaszczowiecką w Tomaszowie Lubelskim jedzie najprawdopodobniej nietrzeźwy kierujący pojazdem marki Audi.

Policjanci zatrzymali typowany pojazd do kontroli drogowej. Jak się okazało, zgłoszenie było uzasadnione, ponieważ 38-letni kierujący Audi w organizmie miał ponad 1,5 promila alkoholu. Dodatkowo, mieszkaniec gminy Susiec posiadał sądowy zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych, ponieważ nie po raz pierwszy wsiadł za kierownicę pod wpływem alkoholu. 38-latek za swoje nieodpowiedzialne zachowanie wkrótce ponownie odpowie przed sądem.

Apelujemy o reagowanie na takie przypadki. Nawet anonimowa informacja przekazana policjantom przyczynia się do wyeliminowania z dróg pijanych kierowców.

KPP w Tomaszowie Lubelskim

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *