TV Blisko 5 mln widzów hitu „Policjantki i Policjanci” w Czwórce


Tej wiosny hit „Policjantki i Policjanci” na antenie Czwórki oglądało łącznie prawie 5 mln widzów, a uwzględniając emisje powtórkowe – ponad 7,8 mln*.  Trwają przygotowania do realizacji nowego sezonu.
W paśmie serialu udziały stacji w rynku przekroczyły 7% wśród wszystkich badanych, a w grupie komercyjnej wyniosły 5,6% (SHR All 16-59). Największą w tym sezonie widownię, 1 mln 30 tys. oglądających, zgromadził odcinek emitowany 15 marca, natomiast najwyższe udziały 8,7% (SHR All 4+) serial odnotował 19 maja. W porze emisji „Policjantek i Policjantów” – od godz. 19.00 do 20.00 od poniedziałku do piątku – Czwórka była czwartą najchętniej oglądaną stacją w Polsce.
Dobrym wynikiem serial może się pochwalić także w grupie młodych widzów przed trzydziestym rokiem życia, w której zapewnił Czwórce piąte miejsce w rankingu, przed m.in. TVP2 i TVN7. Średnie udziały w rynku „Policjantek i Policjantów” w tej grupie przekroczyły wiosną 5% a rekord tego sezonu wyniósł 12,7% (SHR All 16-29).
W przyszłym tygodniu rozpoczną się zdjęcia do nowego, siedemnastego już sezonu serialu, który Czwórka wyemituje jesienią.
„Policjantki i Policjantów” produkuje dla Czwórki ATM Grupa S.A.

* liczba widzów, którzy obejrzeli co najmniej jeden odcinek
Dane: Nielsen Audience Measurement

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.