TV #ZOSTAŃWDOMU: Tydzień z Polsatem 27 – 30 kwietnia

W poniedziałek Denzel Washington rzuci wyzwanie rosyjskiej mafii i będzie bezlitosny, a niezawodny Bruce Willis ponownie znajdzie się w złym miejscu, ale na szczęście – w odpowiednim czasie i pokona terrorystów w „Szklanej pułapce 2”. Sylvester Stallone i Arnold Schwarzenegger we wtorek wspólnie opracują plan ucieczki z nowoczesnej twierdzy więziennej oraz znowu spotkamy Denzela Washingtona – tym razem w „Metrze strachu”, gdzie kontrolę przejmie John Travolta. Gdy los nie rozpieszcza rodzin, które żyją w tragicznych warunkach, to w środę i czwartek do akcji wkroczy Katarzyna Dowbor z ekipą, aby dać tym potrzebującym nowy dom! W środę czekają na fanów Julia Wieniawa Weronika Rosati i Katarzyna Zelińska w „Zawsze warto”, a w czwartek Małgorzata Socha, Magdalena Stużyńska, Joanna Liszowska, Anita Sokołowska i Agnieszka Sienkiewicz w „Przyjaciółkach”. Do zwariowanego duetu Ben Stiller – Owen Wilson w „Zoolander 2” dołączy piękna Penelope Cruz, a George Clooney będzie czuł się najlepiej „W chmurach”. Z kolei w ekipie „Gliniarzy” nastąpi zmiana! Jak policjanci dostosują się do nowej sytuacji? Dodatkowo od poniedziałku do piątku live chaty na Instagramie i Facebooku Polsatu pod tytułem #wszystkobędziedobrze, a wśród prowadzących: Paulina Sykut-Jeżyna, Karolina Gilon, Krzysztof Ibisz, Damian Kordas oraz Milena Suszyńska. Poznajcie szczegóły, jak spędzić tydzień z Polsatem 27 – 30 kwietnia. Zapraszamy!

Poniedziałek;27.04.2020

Bez litości

#MEGAHIT – Denzel Washington w thrillerze. „Bez litości”. Robert McCall – uznany za zmarłego, były żołnierz sił specjalnych, który odciął się od tajemniczej przeszłości, by rozpocząć nowe, spokojne życie. Ale kiedy spotyka Teri, młodą dziewczynę, zmuszoną do współpracy przez niebezpiecznych rosyjskich gangsterów, nie może pozostać bezczynny – musi jej pomóc. Rezygnuje z narzuconej sobie izolacji, by sprawiedliwości stało się zadość!

Robert McCall (laureat 2 Oscarów, Denzel Washington), były agent amerykańskiego wywiadu, ukrył się przed mroczną przeszłością w Bostonie. Niczym zwyczajny mężczyzna, za dnia pracuje w sklepie z materiałami budowlanymi, nocami czyta książki w całodobowej restauracji i poznaje młodą prostytutkę o imieniu Teri (Chloë Grace Moretz– znana m.in. z filmu „Zostań, jeśli kochasz). Gdy pewnej nocy dziewczyna nie zjawia się w lokalu, Robert zaczyna się o nią niepokoić. Dowiaduje się, że została ciężko pobita przez sprawujących nad nią kontrolę, rosyjskich gangsterów. Pragnąc ocalić Teri, McCall usiłuje wykupić jej wolność. Gdy jego propozycja spotyka się z odmową, agent decyduje się działać w dawnym stylu – mężczyzna wykorzystuje swoje dawne umiejętności i zabija przestępców. W odwecie wkrótce potem w mieście zjawia się nasłany przez ich bossa, niejaki Teddy (Marton Csokas – znany m.in. z roli głównej w serialu „Falcón), płatny morderca…

Reżyserem tego filmu jest Antoine Fuqua, który ma na swoim koncie, takie kinowe hity, jak: „Dzień próby „(2001), „Łzy słońca” (2003), „Król Artur” (2004), „Gliniarze z Brooklynu” (2009) oraz „Olimp w ogniu” (2013).

„Bez litości” w poniedziałek 27 kwietnia o godzinie 20:05 Polsacie!

Szklana pułapka 2

Willis Bruce w kontynuacji przeboju kinowego, dzięki któremu został gwiazdą Hollywood. John McClanenie ma szczęścia do świąt! W wigilijny wieczór grupa terrorystów opanowuje wielki port lotniczy, biorąc tysiące oczekujących oraz pasażerów samolotów  za zakładników!

Policjant John McClane (Willis), czeka na przylot swojej żony, Holly (Bonnie Bedelia). W tym samym czasie terroryści, przejmują kontrolę nad systemem nawigacyjnym lotniska, żądając uwolnienia jednego z handlarzy narkotyków. Napastnicy nie przewidzieli jednak, że na ich drodze stanie McClane, który zrobi wszystko, by uratować zagrożonych pasażerów, wśród których jest Holly!

„Szklana pułapka 2” w poniedziałek 27 kwietnia o godzinie 22:45 Polsacie!

Wtorek; 28.04.2020

Plan ucieczki

Stworzył więzienie, z którego nie da się uciec. Teraz do niego trafił! Dwóch najbardziej znanych twardzieli kina akcji w jednym filmie! Sylvester Stallone i Arnold Schwarzenegger wspólnie będą opracowywać plan ucieczki!

Ray Breslin (Sylvester Stallone) jest czołowym ekspertem w tworzeniu zabezpieczeń więziennych. Jego projekty to najlepsze z najlepszych rozwiązania. Całe życie pracował nad stworzeniem super zabezpieczeń, które zminimalizują szansę ucieczki więźniów do zera. Testował wiele zakładów karnych pod kątem szansy ominięcia osłon, alarmów i innych zabezpieczających placówki więzienne środków. Każde takie miejsce ma słabe punkty i ucieczki Raya zza krat były tego dowodem. Pewnego dnia mężczyzna dostaje propozycję przetestowania zaawansowanego technologicznie – pod względem zabezpieczeń, zakładu karnego. Wynagrodzenie jest kusząco wysokie, dlatego Ray zgadza się na wykonanie zadania. Naczelnikowi więzienia ucieczka Raya z nowoczesnej twierdzy nie jest na rękę. Od stawienia się Raya w zakładzie zleceniodawcy robią wszystko, co w ich mocy, by nie opuścił on więzienia. Mężczyzna musi wykazać się niezwykłym sprytem. Z pomocą przychodzi mu Emil Rottmayer (Arnold Schwarzenegger), który nie zamierza spędzić życia za kratami. Razem postanawiają stworzyć plan ucieczki, który zakończy się sukcesem. Połączenie dwóch silnych charakterów i góry stalowych mięśni musi zaowocować rewelacyjną akcją!

Sylvester Stallone („Rocky”, „Rambo”, „Niezniszczalni”) i Arnold Schwarzenegger („Terminator”, „Predator”, „Pamięć absolutna”) to mega gwiazdy kina akcji lat 80. i 90. W tym filmie na drugim planie zobaczymy gwiazdy współczesnych interesujących produkcji filmowych i telewizyjnych: Jim Caviezel („Wybrani”), Sam Neill („Jurassic Park”, „Tudorowie”), Vincent D’Onofrio („Daredevil”, „Sędzia”), Vinnie Jones („Przekręt”) i Caitriona Balfe („Outlander”) oraz 50 Cent, który od kilku lat z powodzeniem łączy karierę muzyczną z aktorską.

„Plan ucieczki” we wtorek 28 kwietnia o godzinie 20:05 Polsacie!

Metro strachu

Trzymający w napięciu thriller Tony’ego Scotta – reżysera takich hitów jak „Niepowstrzymany”, „Deja Vu”, „Człowik w ogniu”, „Wróg publiczny” czy „Top Gun”. Denzel Washington, John  Travolta, James Gandolfini i John Turturro w „Metrze strachu”! Akcja non stop!

Denzel Washington wciela się w rolę nowojorskiego kontrolera ruchu metra Waltera Garbera. Jego spokojna na co dzień praca pewnego dnia zostaje wywrócona do góry nogami za sprawą zuchwałego porwania jednego z pociągów. W trzymającym w napięciu obrazie zobaczymy Johna Travoltę jako Rydera, przestępcę będącego mózgiem całej operacji i stojącego na czele uzbrojonego gangu gotowych na wszystko bandytów. Postawione przez nich ultimatum to oczywiście wysoki okup, który ma być przekazany w ciągu godziny. W przypadku niewykonania tego polecenia pasażerowie pociągu zginą. W miarę jak czasu robi się coraz mniej Garber musi wykorzystać swoją wiedzę na temat systemu nowojorskiego metra, żeby przechytrzyć Rydera i ocalić niewinnych ludzi. Jest jednak jedna zagadka, której Garber nie jest w stanie rozwiązać: nawet jeśli bandyci dostaną pieniądze, jak uda im się uciec z pędzącego pociągu?

„Metro strachu” we wtorek 28 kwietnia o godzinie 22:40 Polsacie!

Środa; 29.04.2020

Nasz Nowy Dom, odc. 185

Ekipa programu „Nasz Nowy dom” wyremontowała dom samotnej matki!

Pani Agnieszka odziedziczyła stary drewniany dom po prababci, którą się opiekowała po tym jak odeszła z rodzinnego domu. Marzyła o własnej rodzinie, ślubie, dzieciach. Niestety , mężczyzna, z którym się związała, uzależnił się od alkoholu. W trosce o bezpieczeństwo własne i dzieci pani Agnieszka postanowiła opuścić pogrążonego w nałogu partnera i samotnie wychowywać dwóch małych synków – Bartka i Mateusza. Podjęła wiele starań, żeby doprowadzić dom do takiego stanu, by mogli czuć się w nim bezpiecznie. Nadal nie ma tam jednak łazienki, a jedyne źródło ogrzewania stanowi stary piec, który potwornie dymi. Przedmioty w mieszkaniu pokryte są sadzą, nawet te w szafkach. Chłopcy nie mają swojego pokoju, śpią z mamą. Katarzyna Dowbor postanawia pomóc pani Agnieszce, odzyskać wiarę we własne siły: – Pani Agnieszko jestem pełna podziwu dla pani decyzji, że zdecydowała się pani sama wychowywać chłopców dla ich dobra i robi pani wszystko co tylko jest możliwe, żeby dzieciom i pani mieszkało i żyło się lepiej. Ten dom wymaga jeszcze bardzo, bardzo wiele pracy. Dach jest – bardzo dobrze, ale ten dom trzeba jeszcze ocieplić, trzeba zrobić podłogi, trzeba wymyśleć sposób na to, żeby każdy z was i pani i chłopcy mieli swoje miejsce w tym domu (…) W tym domu nie ma poczucia bezpieczeństwa, ten piec zagraża waszemu życiu i zdrowiu.

Martyna Kupczyk i Artur Witkowski z ekipą zmienią ich dom w mały raj na ziemi.

 

Nowy odcinek „Nasz Nowy Dom” w środę 29 kwietnia o godzinie 20:05 Polsacie!

Zawsze warto, odc. 21

Wardecki odwiedza w więzieniu brata Ady! Majka rozpoczyna karierę modelki! Co jeszcze w nowym odcinku „Zawsze warto”? 

Wardecki (Mariusz Bonaszewski) zgadza się reprezentować brata Ady (Julia Wieniawa) w sprawie o zabójstwo na stacji benzynowej. Dziewczyna w końcu może być spokojna o swoich bliskich, zaczyna układać sobie życie również z byłym mężem. Tymczasem Sofia (Beata Ścibakówna), pod naciskiem Sergia (Piotr Borowski), decyduje się zatrudnić w agencji Ewkę (Zofia Domalik). Prosi dziewczynę, by, pod jej nieobecność w kraju, miała oko na relację Ady i Kamila (Jakub Wesołowski). Kobieta nie jest pewna intencji swojego „partnera w interesach”. Marta (Weronika Rosati), wraz ze swoją klientką (Iga Górecka), zgłasza na policji sprawę zaginięcia jednej z modelek na jachcie, na którym Anka pracowała jako stewardessa. Kobiety podejrzewają, że na pokładzie mogło dojść do morderstwa. Majka (Gabriela Świerczyńska) zaliczyła debiut na imprezie z okazji otwarcia agencji Brillare, zastała niezwykle entuzjastycznie odebrana przez gości z branży. Dorota (Katarzyna Zielińska) nadal ma wątpliwości, czy modeling to dobry pomysł na karierę jej córki, ale za namową Łukasza (Paweł Ławrynowicz) decyduje się na podpisanie umowy z agencją Brillare.

 

Nowy odcinek „Zawsze warto” w środę 29 kwietnia o 21:05 w Polsacie!

Zoolander 2

Ben Stiller i Owen Wilson wracają na wybieg? Kontynuacja zwariowanej komedii wyreżyserowanej przez Bena Stillera z udziałem Penelope Cruz!

Derek Zoolander (Ben Stiller) wraca po 15 latach, aby kolejny raz zatrząść światem mody. Derek Zoolander i Hansel McDonald (Owen Wilson) wypadli z modowego obiegu. Pełni desperacji próbują wrócić na szczyt, dlatego bardzo się cieszą z zaproszenia na prestiżowy Tydzień Mody w Rzymie. Marzą, by znów stanąć w świetle jupiterów. Okazuje się jednak, że świat mody zmienił się nie do poznania – teraz królują tam blogerzy, youtuberzy i przedstawiciele tendencji kontestatorskich. Czy Derekowi i Hanselowi uda się odnaleźć w nowej rzeczywistości? Druga odsłona niewiarygodnie zabawnej komedii będącej satyrą na współczesny świat mody. Od momentu powstania pierwszej części minęło ponad piętnaście lat i wiele w tym świecie się zmieniło. Czy kontrowersyjny projektant i jego ulubiony model będą potrafili się w nim odnaleźć?

Odtwórcy ról pierwszoplanowych – Ben Stiller i Owen Wilson – to duet znany z kilku udanych komediowych produkcji („Poznaj mojego tatę”, „Genialny klan”, „Starsky i Hutch”). Pierwszy z gwiazdorów jest zarazem reżyserem obydwu części „Zoolandera”. W tym filmie partneruje im Penelope Cruz („Volver”, „Vicky Cristina Barcelona”). Ponadto, w autoironicznych epizodach zobaczymy takie sławy świata kina i mody, jak m.in.: Benedict Cumberbatch, Justin Bieber, Kiefer Sutherland, Anna Wintour, Willie Nelson, czy też Kate Moss.

„Zoolander 2” w środę 29 kwietnia o 22:10 w Polsacie!

Czwartek; 30.04.2020

Nasz Nowy Dom, odc. 186

Dom pięcioosobowej rodziny został całkowicie zniszczony w pożarze. Ekipa programu rusza z pomocą! 

Pięcioosobowa rodzina: pani Magda i pan Sławomir oraz ich dzieci – Emilka, Eliza i kilkumiesięczna Laura, mieszkała na poddaszu starego drewnianego domu w Józefowie. Gdy najmłodsza z córek  miała zaledwie kilka tygodni, w nocy w mieszkaniu wybuchł pożar. Dym zauważyła dziewięcioletnia Emilka i to ona obudziła mamę i uratowała całą rodzinę. Pani Magda nie kryje wzruszenia gdy opowiada o nieszczęśliwym zdarzeniu: – Położyłam się spać o 21:59, wtedy po raz ostatni spojrzałam na zegarek. W ogólnie nie dało się tutaj oddychać, wzięłam malutką, Emilkę, szybko do mojej mamy żeby ją obudzić. Jak wstałyśmy, tak wyszłyśmy. Laurę wyniosłam w kocu. W tym całym amoku spytałam się mojej mamy, jaki jest numer na straż pożarną, bo kompletnie nie pamiętałam. Po 5 minutach przyjechała straż pożarna, więc to bardzo szybko. Płacz, smutek i myśl, że straciliśmy wszystko co mieliśmy (…) Gdyby nie moja najstarsza córka Emilka, zginęlibyśmy po prostu w płomieniach.

Niestety, nie udało się ocalić niczego ze spalonego wnętrza. Rodzina straciła dorobek życia, dosłownie wszystko – meble, sprzęty codziennego użytku, ubrania, zabawki, książki. Obecnie mieszkają wszyscy w maleńkim, jednopokojowym lokum mamy pani Magdy, która przyjęła ich do siebie.  Maciej Pertkiewicz i ekipa Wieśka Nowobilskiego muszą poradzić sobie z pokrytymi sadzą spalonymi wnętrzami, od nowa zbudować to, na co rodzina pracowała wiele lat.

Kolejny odcinek „Nasz Nowy Dom” w czwartek 30 kwietnia o godzinie 20:05 Polsacie!

Przyjaciółki, odc.179

Sanepid w restauracji Zuzy i Dagmara! Dorota nie może zapomnieć o Sławku… Co jeszcze w nowym odcinku „Przyjaciółek”? 

W restauracji Zuzy (Anita Sokołowska) i Dagmara (Marcin Korcz) zostaje przeprowadzona inspekcja sanepidu. Do momentu otrzymania wyników laboratoryjnych lokal musi pozostać zamknięty. Dorota (Agnieszka Sienkiewicz) nie może przestać myśleć o hydrauliku Sławku (Kacper Kuszewski). Randka z przystojnym ojcem koleżanki Mirandki odniosła odwrotny skutek do zamierzonego. Natomiast Patrycji (Joanna Liszowska) nie daje spokoju myśl, że być może zna tożsamość biologicznego ojca Klary (Maja Śliwińska). Obawia się, że przemilczając swoje podejrzenia przed komisją adopcyjną, działa niezgodnie z prawem. Anka (Magdalena Stużyńska-Brauer) odwiedza Tymka (Olaf Marchwicki) w domu dziecka. Dochodzi do wniosku, że chciałaby lepiej poznać tego chłopca. Prosi Pawła (Bartek Kaprzykowski), by pomogli mu razem.

Nowy odcinek „Przyjaciółek” w czwartek 30 kwietnia o 21:05 w Polsacie!

W chmurach

George Clooney w rewelacyjnie zrealizowanym i zagranym dramacie na podstawie bestsellerowej powieści Waltera Kirna!

Ryan Bingham (George Clooney – laureat 2 Oscarów i sześciokrotnie nominowany do nagrody Amerykańskiej Akademii Filmowej) w czasach kryzysu finansowego zajmuje się zwalnianiem pracowników w imieniu prezesów i dyrektorów różnych firm. Mężczyzna nie ma własnego domu, a na każdym lotnisku czuje się jak u siebie. Podróżuje po kraju i nie zastanawia się za bardzo nad konsekwencjami swojej pracy. Jego największym marzeniem jest uzbieranie 10 milionów mil w lotniczym programie lojalnościowym. Pewnego dnia mężczyzna spotyka na swojej drodze czarującą Alex (Vera Farmiga), która zmusza go do refleksji nad życiem i samym sobą. Ryan zaczyna uświadamiać sobie, że jest potwornie samotny. Gdy chce to zmienić i nadać swemu życiu sens, sam zaczyna mieć problemy w pracy. Młoda, przebojowa psycholog Natalie Keener (Anna Kendrick) pracuje nad wdrożeniem w ich firmie nowego systemu. Drogie podróże samolotem ma zastąpić szybkie łącze internetowe – pracownicy mają być zwalniani podczas telekonferencji. Ryan, by udowodnić jej, że jest niezastąpiony, zabiera ją ze sobą w podróż służbową…

Film ten był aż sześciokrotnie nominowany do Oscara 2010 – w najważniejszych kategoriach: Najlepszy film (Daniel Dubiecki, Ivan Reitman, Jason Reitman), Najlepszy aktor pierwszoplanowy (George Clooney), Najlepsza aktorka drugoplanowa (Anna Kendrick), Najlepsza aktorka drugoplanowa (Vera Farmiga), Najlepszy reżyser (Jason Reitman) oraz Najlepszy scenariusz adaptowany (Jason Reitman, Sheldon Turner). Scenariusz uhonorowano też Złotym Globem i nagrodą BAFTA.

„W chmurach” w czwartek 30 kwietnia o 23:10 w Polsacie!

Seriale od poniedziałku do piątku, 20 – 24 kwietnia

Gliniarze, odc. 450 – 453

W kolejnych odcinkach „Gliniarzy” śledczy: Natalia Nowak (Ewelina Ruckgaber), Kuba Roguz (Piotr Mróz), Olgierd Mazur (Arkadiusz Krygier), Krystian Górski (Tomasz Skrzypniak), Agnieszka Walczak (Joanna Mądry) i Adam Bogusz (Aleksander Mackiewicz) znów wyruszą w teren, aby ścigać podejrzanych i zwalczać przestępstwa na terenie Warszawy i okolic. Z czym będą musieli się zmierzyć w najbliższych odcinkach? Na komendzie nastąpi prawdziwe trzęsienie ziemi. Naczelnik Kruczkowska (Magdalena Woźniak) zareaguje na wydarzenia na komendzie i podejmuje niewygodną dla detektywów decyzję. Jak policjanci dostosują się do nowej sytuacji?

Patrol mundurowych otrzymuje powiadomienie o wyziębionej i przerażonej młodej Ukraince. Okazuje się, że kobieta była przetrzymywana w domu publicznym, ale zdołała uciec. Równolegle ze śledztwem policjantów Interpol działa na Ukrainie. Detektywi wpadają na trop groźnej szajki handlarzy ludźmi, którzy działają na styku polityki i show-biznesu… Naczelnik Kruczkowska podejmuje decyzję, że Natalia (Ewelina Ruckgaber) i Olgierd (Arkadiusz Krygier) mają być partnerami!

Czternastoletnia dziewczynka zostaje zamordowana we własnym pokoju. Adam Bogusz (Aleksander Mackiewicz) i Agnieszka Walczak (Joanna Mądry) szybko ustalają, że sprawcą może być opóźniony umysłowo sąsiad dziewczynki, po uszy w niej zakochany. Chociaż sąsiad przyznaje się do zbrodni, to detektywi mają wątpliwości – odkrywają, że dziewczynka wcale nie była tak cudownym dzieckiem, jak zapewniali rodzice.

Młoda studentka, córka bogatych przedsiębiorców, wychodzi z zabawy w pubie i zostaje porwana przez dwóch zamaskowanych mężczyzn. Porywacze żądają miliona złotych okupu. W toku śledztwa wychodzi na jaw, że dziewczyna zarabiała jako luksusowa camgirl, rozbierając się za pieniądze przed internetowymi kamerkami. Okazuje się, że była to tylko jedna z jej tajemnic… Kruczkowska (Magdalena Woźniak) przydziela sprawę Krystianowi (Tomasz Skrzypniak) i Kubie (Piotr Mróz), którzy od tego śledztwa mają być partnerami.

Policja wodna wyławia z Wisły zwłoki młodej kobiety. Oględziny ciała nie pozostawiają wątpliwości, że kobieta została zamordowana. Śledztwo komplikuje się, gdy na jaw wychodzi, że ofiara była tajną agentką policji i brała udział w międzynarodowych śledztwach. Gliniarze we współpracy z Łucją ustalają, że zagrożeni mogą być inni policjanci działający pod przykrywką. Trwa wyścig z czasem, w którym stawką jest życie kilku osób… Natalia (Ewelina Ruckgaber) i Olgierd (Arkadiusz Krygier) próbują dotrzeć się w pracy. Wydaje się, że udaje im się to lepiej niż Kubie i Krystianowi.

Nowe odcinki „Gliniarzy” od poniedziałku 27 kwietnia do czwartku 30 kwietnia o godzinie 16:45 w Polsacie!

Live czaty na Instagramie i Facebooku Polsatu – #wszystkobędziedobrze

Od poniedziałku do piątku o godz. 18:00 Polsat prowadzi na swoich kanałach społecznościowych – live czaty pod tytułem #wszystkobędziedobrze

Od poniedziałku do piątku o godz.18:00 zapraszamy na rozmowy z naszymi gośćmi: aktorami, wokalistami, dziennikarzami, artystami. Codziennie inne tematy i codziennie inny prowadzący: Paulina Sykut-Jeżyna (poniedziałek), Karolina Gilon (wtorek), Krzysztof Ibisz (środa), Damian Kordas (czwartek) oraz Milena Suszyńska (piątek). Rozmowy z gośćmi będą dotyczyć życia w czasie koronawirusa, ich pasji, podróży, gotowania, telewizji, muzyki, aktorstwa. W trakcie live chatów będzie możliwa interakcja z naszymi fanami i zadawanie pytań do artystów.

mat. promocyjny 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.