Na sygnaleTarnawatka

WIEPRZÓW JEZIORO Pojechał po alkohol z 7 letnią córką w aucie

Za kierowanie w stanie nietrzeźwości odpowie 46-latek, który w niedzielę pojechał po alkohol Volkswagenem na stację paliw w gminie Tarnawatka. Zwrócił na siebie uwagę, po tym jak „chwiejnym krokiem” wrócił do auta w którym była jego 7-letnia córka i odjechał. Dzięki obywatelskiemu zgłoszeniu mężczyzna za swoje nieodpowiedzialne zachowanie odpowie przed sądem. W chwili zatrzymania w organizmie miał ponad 2 promile alkoholu.

Do zdarzenia doszło w niedziele po godzinie 15 w miejscowości Wieprzowe Jezioro. Dyżurny tomaszowskiej policji otrzymał zgłoszenie, że ze stacji paliw odjechał Volkswagen, do którego chwilę wcześniej wsiadł mężczyzna prawdopodobnie pod działaniem alkoholu, ponieważ miał wyraźne problemy z utrzymaniem równowagi. W pojeździe miła znajdować się również dziewczynka.

Zgłaszający pojechał za Volkswagenem, jednocześnie dzwoniąc na numer alarmowy 112 i informując o trasie przejazdu Passata. Mężczyzna ostatecznie wjechał na swoją posesję, gdzie zastali go skierowanie na miejsce policjanci. Jak się okazało, 46-letni mieszkaniec gminy Tarnawatka w organizmie miał ponad 2 promile alkoholu. Mężczyzna twierdził, że alkohol który kupił na stacji paliw wypił dopiero po przyjeździe do domu, a po zakupy jeździł ze swoją 7 letnią córką. Mundurowi przeprowadzili również retrospekcyjne badanie trzeźwości, na podstawie którego biegły wypowie się co do stanu trzeźwości mężczyzny.

Mundurowi zatrzymali mężczyźnie prawo jazdy. 46-latek za swoje nieodpowiedzialne zachowanie wkrótce odpowie przed sądem.

KPP w Tomaszowie Lubelskim

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *