Co gdzie kiedy ?

ZAMOŚĆ Kraina Lodu Disneya w Galeria Twierdza

Galeria Twierdza zaprasza wszystkie dzieci do odwiedzenia wyjątkowej Krainy Lodu. Filmowe miasteczko inspirowane jednym z najpopularniejszy animowanych filmów na świecie – „Krainą Lodu” Disneya, już 12 grudnia 2015r. w godz. 12:00-18:00.
Na wszystkich w Miasteczku czeka moc atrakcji! Będzie można: zagrać na konsoli z grą Disney Infinity 2.0, wziąć udział w licznych grach i zabawach sprawnościowych oraz zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie w scenerii królestwa Arendelle. To nie wszystkie niespodzianki przygotowane dla fanów. Dla 100 pierwszych dzieci, które przyjdą z 3 pieczątkami na dyplomie Krainy Lodu otrzyma licencjonowany gadżet. Dyplomy będą wydawane przy wejściu do Miasteczka Krainy Lodu.

B1_KL_Twierdza

Punktem kulminacyjnym zabawy będzie konkurs karaoke z piosenkami z obsypanego nagrodami filmu. Konkurs zostanie przeprowadzony 12 grudnia w godzinach 12.00 do 18.00. Jest przeznaczony dla dzieci w wieku od 3 do 13 lat. Konkurs będzie miał 6 tur, które odbędą się co godzinę zaczynając od 12:30. W jednej turze może wziąć udział maksymalnie 8 dzieci. Zwycięzców, którzy otrzymają duży zestaw zabawek, wyłoni jury złożone z przedstawicieli organizatora wydarzenia. Warto spędzić magiczne chwile w Królestwie Arendelle w Galerii Twierdza.

Regulamin konkursu karaoke dostępny na stanowisku konkursowym przy scenie w trakcie trwania konkursu oraz na stronie Galerii Twierdza.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *