AKCJA Znajdź swój rozmiar

Salon Brafiteria wraz z brytyjską marką Panache organizuje event brafittingowy o nazwie „Find Your Fit”.
Wszystkie kobiety które odwiedzą salon (ul. M. Reja 19a /obok C.H. „Tomasz”/) w dniu 9 sierpnia 2017 w godzinach 10.00-18.00, będą mogły poznać swój prawidłowy rozmiar biustu i dowiedzieć się o prawidłowym doborze biustonosza.

Panache, brytyjska marka bielizny specjalizująca się w większych rozmiarach miseczek rozpoczyna dziś swoją nową kampanię marketingową, celem której jest zachęcenie kobiet do znalezienia idealnego dla siebie rozmiaru biustonosza.
Badanie przeprowadzone przez Panache z udziałem 3 tys. kobiet wykazało, że ponad połowa z nich (52 proc.) nigdy nie skorzystała z usługi brafittingu, czyli dopasowania rozmiaru biustonosza. Spośród tych respondentek, które skorzystały z profesjonalnego brafittingu, 78 proc. przekonało się, że wcześniej nosiły biustonosz w niewłaściwym rozmiarze.*
Ciało kobiety zmienia się na przestrzeni życia i przechodzi przez siedem etapów kobiecości, a każdy z nich przynosi zmiany kształtu kobiecego ciała, co oznacza, że jednorazowa przymiarka niekoniecznie zapewni idealny rozmiar biustonosza na resztę życia. Dlatego regularne, co 6 m-cy sprawdzanie dopasowania biustonosza jest bardzo istotne dla zdrowia, komfortu i dobrego samopoczucia.
Elementami kampanii są nowy przewodnik internetowy po brafittingu oraz interaktywny wideoprzewodnik dokumentalny ze wskazówkami dla kobiet na ten temat. W w salonach współpracujących z Panache zorganizowane zostaną także imprezy promujące idealne dopasowanie biustonosza. Adresy sklepów znajdują się na www.panache-lingerie.com/FindYourFit.
W ramach „Find Your Fit” klientki zostaną także zaproszone do zgłaszania swoich brafitterek do tytułu Brafitterki Roku Panache. Każda klientka, która nominuje swoją brafitterkę podczas jednej z imprez „Find Your Fit”, weźmie udział w losowaniu nagrody, którą jest jeden z 30 pięknych produktów Panache obejmujących biustonosze bieliźniane, stroje kąpielowe i biustonosze sportowe. Dodatkowo, sklepy uczestniczące w kampanii przygotowały szereg atrakcji podczas organizowanych imprez brafittingowych. Więcej na ten temat na www.panache-lingerie.com/FindYourFit.
Izabela Sakutova, szefowa marketingu Panache na rynku polskim dodaje: „Ten moment zaskoczenia, kiedy kobieta znajduje wreszcie biustonosz, z którego nic nie wystaje, a miseczka rewelacyjnie przylega do ciała, zbierając i zaokrąglając biust, pozwala się jej poczuć jak milion dolarów! Dobrze dopasowany biustonosz jest nie tylko wygodny, ale poprzez odpowiednie uniesienie i ukształtowanie biustu może też całkowicie zmienić figurę kobiety zarysowując talię i nadając jej odpowiednich proporcji. W ramach naszej kampanii kobiety mogą skorzystać z doskonałych porad specjalistek od brafittingu”.
#FindYourFit  #ZnajdzSwojRozmiar
mat. prasowe

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.