TOMASZÓW/KRASNOBRÓD Letnia szkoła śpiewu

4 sierpnia 2017 roku koncertem finałowym w Krasnobrodzkim Domu Kultury zakończyły się Ogólnopolskie Warsztaty Wokalne z Centrum Muzycznym TRYTON.

W tym roku po raz pierwszy zostały połączone z wypoczynkiem. 41 uczestników z całej Polski m.in. Warszawy, Piaseczna, Lublina, Łukowa, Nielisza, Tomaszowa Lubelskiego, Lubyczy Królewskiej doskonaliło swoje umiejętności wokalne i rozwijało swoją kreatywność muzyczną. Pod okiem pedagogów śpiewu, specjalistów i asyście zawodowych muzyków, dzieci i młodzież w wieku od 9 do 17 lat przygotowywały program koncertu, nagrywały własne utwory, video clip, uczyły się ruchu scenicznego, dykcji, interpretacji piosenki, brały udział w zajęciach aktorskich i treningu medialnym. Organizator warsztatów Centrum Muzyczne Tryton, zapowiada kolejną edycję letniej szkoły już
w przyszłym roku. Za dwa tygodnie rozpoczynają się VII Tomaszowskie Warsztaty Wokalne przeznaczone dla dzieci i młodzieży z okolic Tomaszowa Lubelskiego, które również zakończą się koncertem finałowym (25 sierpnia br. godz. 19:00, Amfiteatr Tomaszowskiego Parku Miejskiego).
Więcej informacji: www.tryton.edu.pl
FB/warsztaty.wokalne.tryton
mat. prasowy

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.