SPORTŁaszczów

BOKS Dobre występy pięściarzy z Łaszczowa

14 i 15 maja 2016 roku w Białymstoku odbył się Międzynarodowy Młodzieżowy Turniej Bokserski – Grand Prix Białegostoku.
W turnieju udział wzięli zawodnicy Klubu Sportowego Bokser z Łaszczowa.
Krystian Kawka w finale walczył z Gracjanem Dewlikamowem z ,,Zawiszy Bydgoszcz” i wygrał to starcie w pierwszej rundzie przez TKO.
Krystian zdobył złoty medal i zajął pierwsze miejsce w kategorii kadet do 75 kg.
Robert Lewicki toczył zacięty bój w walce finałowej z Jakubem Modzielewskim z ,,Cristal Białystok”, po bardzo dobrej i wyrównanej walce przegrał z zawodnikiem z Białegostoku.
Robert zdobył srebrny medal i zajął drugie miejsce w kategorii młodzik do 50 kg.
Sebastian Nowosad trafił w finale na Fabiana Brazickiego z ,,Zawisza Bydgoszcz”. Walka zakończyła się w pierwszej rundzie na korzyść zawodnika z Bydgoszczy.
Sebastian zdobył srebrny medal i zajął drugie miejsce w kategorii kadet do 50 kg.