CIOTUSZA STARA 1500 złotych mandatu za spowodowanie kolizji

Do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego doszło wczoraj rano w Ciotuszy Starej w gminie Susiec. 57-letnia kierująca audi nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu 21-letniej kierującej volkswagenem. Na sprawcę kolizji policjanci nałożyli mandat karny zgodnie z obowiązującym od 1 stycznia taryfikatorem w kwocie 1500 złotych i 6 punktów karnych.

Wczoraj przed godziną 8 w Ciotuszy Starej doszło do zdarzenia drogowego z udziałem dwóch pojazdów.

Pracujący na miejscu policjanci ustalili, że 57-letnia mieszkanka gminy Susiec kierująca samochodem osobowym marki Audi nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu 21-letniej mieszkance gminy Krasnobród kierującej volkswagenem.

W wyniku zdarzenia, pomocy medycznej potrzebowała kierująca volkswagenem. Kobieta została przewieziona do szpitala, gdzie po badaniach lekarskich została zwolniona. Mundurowi sprawdzili stan trzeźwości kierujących, były trzeźwe. 

Policjanci na 57-letnią kierującą audi, za spowodowanie kolizji nałożyli mandat karny w kwocie 1500 złotych oraz 6 punktów karnych. Mundurowi zatrzymali dowody rejestracyjne pojazdów z uwagi na ich uszkodzenia.

Apelujemy o bezpieczeństwo i rozwagę za kierownicą.

mat. KPP w Tomaszowie Lubelski

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.