DĄBROWA TOMASZOWSKA 84-letni kierujący pojazdem podczas skręcania na parking nie upewnił się czy nie jest wyprzedzany

W środę w Dąbrowie Tomaszowskiej doszło do wypadku drogowego z udziałem dwóch osobówek. 84-letni kierujący samochodem marki Renault podczas manewru skręcania na parking leśny nie upewnił się czy nie jest wyprzedzany przez inny pojazd, czym doprowadził do zderzenia z 35-letnim kierującym samochodem marki Volvo. 84-latek z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala.

W środę przed południem dyżurny tomaszowskiej policji otrzymał zgłoszenie o wypadku drogowym do którego doszło na drodze krajowej nr 17 w Dąbrowie Tomaszowskiej.

Pracujący na miejscu funkcjonariusze wstępnie ustalili, że 84-letni kierujący pojazdem marki Renault podczas manewru skręcania na parking leśny nie upewnił się czy nie jest wyprzedzany przez inny pojazd, czym doprowadził do zderzenia z 35-letnim kierującym pojazdem marki Volvo. W wyniku zderzenia się pojazdów, 84-letni mieszkaniec gminy Susiec, kierujący renault z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala.

Policjanci przebadali kierujących na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu, byli trzeźwi. Nad wyjaśnianiem szczegółowych przyczyn i okoliczności wypadku będą pracowali policjanci.   

Apelujemy do wszystkich uczestników ruchu drogowego o zachowanie rozwagi i ostrożności za kierownicą.  

mat. KPP w Tomaszowie Lubelskim

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.