GMINA KRYNICE Świętowali Złote Gody

Złote Gody świętowało 12 par małżeńskich zamieszkałych gminę Krynice. Uroczystość rozpoczęła mszą w intencji małżonków i ich rodzin i połączona była z odnowieniem przysięgi małżeńskiej. Mszę odprawił ks. Zbigniew Mazurek.
Jubilaci otrzymali z rąk wójta Janusza Bałabucha, starosty tomaszowskiego Jana Kowalczyka i zastępcy kierownika Urzędu Stanu Cywilnego Agnieszki Michalczuk medale od prezydenta RP za długoletnie pożycie małżeńskie.

Medale otrzymali: Teresa i Stanisław Skorupowie z Polan, Maria i Teofil Artymiakowie z Polan, Teresa i Franciszek Pokrywkowie z Dzierążni, Maria i Sławomir Huzarowie ze Zwiartowa-Kolonii, Halina i Ryszard Bartmańscy z Huty Dzierążyńskiej, Stanisława i Czesław Bochniakowie z Majdanu Krynickiego, Maria i Janusz Hałasowie z Krynic, Maria i Edward Smolągowie z Majdanu Krynickiego, Izabela i Józef Bałabuchowie z Huty Dzierążyńskiej, Emilia i Stanisław Brykowie z Majdanu Krynickiego, Krystyna i Władysław Sachajkowie z Zaboreczna oraz Jadwiga i Kazimierz Haciowie z Krynic.

Na scenie wystąpił chór „Pojednanie”.

fot. UG w Krynicach

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.