SPORTTomaszów Lubelski

GMINA TOMASZÓW Piłkarki nożne mistrzyniami LZS

Podczas XIX Ogólnopolskich Igrzysk LZS, które odbyły się w Tarnowie Podgórnym (woj. wielkopolskie) pierwsze miejsce w piłce nożnej kobiet zdobyły podopieczne trenera Pawła Przytuły. Drużyna kobiet reprezentująca LZS Tomaszów Lubelski wykazała się wspaniałą kondycją, determinacją dzięki czemu panie stanęły na najwyższym podium.
Drużyna kobiet wystąpiła w składzie: Edyta Rząd, Klaudia Boba, Iwona Staruszewska, Klaudia Kowalska, Julita Szkałuba i Karolina Wnuk.
Zawody odbyły się w dniach 26-28 sierpnia 2016 roku, finał centralny organizowany był podczas 70-leciadziałalności Zrzeszenia LZS
Na Igrzyskach wyróżniały się dwie reprezentacje, które toczyły rywalizację do ostatniej konkurencji. Ostatecznie zwycięzcą klasyfikacji generalnej XIX Igrzysk LZS zostało Województwo Lubelskie, to taki sam wynik jak w roku poprzednim. Igrzyska odbyły się pod honorowym patronatem Prezydenta RP Andrzeja Dudy.