INFO Od czego zależy emerytura? Szkolenia ZUS

Zbliżasz się do emerytury? A może już ją pobierasz, ale chcesz wiedzieć, jak została wyliczona? Sprawdź najnowsze szkolenia Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. Odbędą się przez internet.

17 listopada odbędzie się spotkanie pod hasłem „Ustalanie i dokumentowanie kapitału początkowego”. Uczestnicy dowiedzą się na nim, od czego zależy wysokość ważnego składnika emerytury, jakim jest kapitał początkowy. Ekspert wyjaśni też, jakimi dokumentami można potwierdzić okresy ubezpieczenia. Szkolenie odbędzie się o godz. 10:00. Organizatorzy przyjmują zgłoszenia pod adresem janow_szkolenia@zus.pl.

Dwa dni później, 19 listopada, ZUS zaprasza na spotkanie „Od czego zależy Twoja przyszła emerytura”. Rozpocznie się o godz. 13:00. Żeby wziąć w nim udział, należy zgłosić się pod adresem tomaszowlubelski_szkolenia@zus.pl.

Szkolenia odbędą się na platformie Cisco Webex Meetings, więc do udziału w nich wystarczy dostęp do sieci i przeglądarka internetowa. W wiadomości ze zgłoszeniem trzeba podać swoje dane oraz wskazać temat i termin wybranego szkolenia. Wydarzenia ZUS są bezpłatne.

Małgorzata Korba

rzecznik ZUS w województwie lubelskim

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.