INFO PZU wspiera kampanię #zostańwdomu

Czas spędzony w domu może być ciekawy – do tego będzie przekonywać społeczno-edukacyjna akcja, którą PZU rozpoczyna w mediach internetowych. PZU zaoferuje materiały edukacyjne, wspólne treningi online, filmy i porady na temat zdrowia, a także miniserial dla dzieci.

 – Nasz przekaz kierujemy do rodziców i dzieci, dorosłych i młodzieży. Chcemy im pokazać, że czas spędzony w domu można wykorzystać w sposób efektywny i ciekawy. A  przy okazji zachęcamy do zacieśniania więzi z bliskimi. W naszych materiałach każdy będzie mógł znaleźć inspiracje oraz porady, jak zadbać o siebie, pozostając w domu – mówi Dyrektor Zarządzająca Marketingiem i Relacjami z Klientem w PZU Anna Janiczek.

Na kanale YouTube Grupy PZU internauci znajdą materiały edukacyjne, z których dowiedzą się, jak zadbać o kondycję fizyczną i zdrowie oraz jak radzić sobie ze stresem. Swoją wiedzą i poradami będą się dzielić eksperci. Wśród nich specjalistka od redukcji stresu dr Agnieszka Guzicka i trener piłki nożnej Witold Przychodzeń. Do wspólnych ćwiczeń rodziców z dziećmi zachęcać będą trenerka II klasy lekkiej atletyki Weronika Zielińska  i instruktor Aikido Michał Rachwał.

Najmłodsi będą mogli zobaczyć edukacyjny miniserial o przygodach Niestraszków, a na stronie niestraszki.pzu.pl posłuchać  audiobooków. Będą mogły także wziąć udział w konkursie na Facebooku na najlepszą rymowankę o tym, jak spędzają czas w domu. Do wygrania – 50 zestawów nagród: plecaki, książki, maskotki i płyty z piosenkami.  

Akcja będzie prowadzona w Internecie i w mediach społecznościowych: na Facebooku, Youtube i Instagramie. Potrwa do 6 maja.

Kampania PZU to kolejne działanie firmy wspierające Polaków w czasie ograniczeń związanych z epidemią. Spółka jako jedna z pierwszych włączyła się w walkę z koronawirusem, uruchamiając już na początku marca pomoc telemedyczną dla wszystkich Polaków. Szpitalom i służbom walczącym z epidemią PZU przekazał 11 mln zł. Te środki pozwoliły na zakup sprzętu medycznego ratującego życie, doposażenie linii diagnostycznej do badań laboratoryjnych na obecność koronawirusa i zapewnienie środków ochrony osobistej Policji i Straży Granicznej. Służby medyczne otrzymały także 200 aut do przewożenia próbek do badań od osób przebywających na kwarantannie.

mat. prasowe PZU 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.