INFO Zgłoś się do akcji „Nestlé porusza Polskę”

W najbliższy piątek, 10 marca, upływa termin na zgłoszenie się gmin do udziału w drugiej edycji konkursu „Nestlé porusza Polskę”. W zwycięskich gminach firma Nestlé ufunduje nowoczesne siłownie plenerowe. Udział w konkursie jest całkowicie bezpłatny!
W województwie lubelskim do rywalizacji o siłownię zgłoszono dotąd 28 gmin. Jednak wciąż można aplikować. Gminy, które chcą zgłosić się do konkursu i mieć szansę na wygranie siłowni terenowej od Nestlé, mają na to już tylko kilka dni – termin upływa 10 marca br. O tym, gdzie powstaną ufundowane przez firmę urządzenia sportowe, zadecydują lokalne społeczności – zwycięzcy akcji zostaną wyłonieni w drodze internetowego głosowania, które rozpocznie się 10 maja 2017.
Jest o co walczyć! W wybranych lokalizacjach firma ufunduje siłownię na świeżym powietrzu, składającą się
z 9 profesjonalnych urządzeń sportowych, m.in.:
surfer i twister – wzmacnia koordynację ruchową, aktywuje mięśnie bioder oraz stawów biodrowych;
orbitrek i biegacz – pobudza ruchy bioder, barków, ramion oraz nóg;
wioślarz – wzmacnia mięśnie nóg, ramion i górnej partii pleców;
drabinka i podciąg nóg – wzmacnia mięśnie ramion oraz mięśnie brzucha;
rower i jeździec – wzmacnia wydolność serca i płuc, poprawia koordynację ruchową oraz wzmacnia mięśnie nóg, ramion i górnej partii pleców.
Na każdym urządzeniu będzie instrukcja, opisująca prawidłowy i bezpieczny sposób wykonywania ćwiczeń.
Zgłoszenia do tegorocznej edycji konkursu są przyjmowane do 10 marca br. Aby wziąć udział w akcji, przedstawiciel Urzędu Gminy powinien wyrazić chęć wzięcia udziału w konkursie, wysyłając mail na adres: gminy@4frame.pl i wskazać osobę kontaktową. W odpowiedzi na zgłoszenie, aplikujący otrzyma zaproszenie zawierające login i hasło do indywidualnego konta gminy znajdującego się na dedykowanym konkursowi panelu. Po zalogowaniu należy zgłosić na platformie wybrane lokalizacje, pamiętając, by spełniały wymogi zawarte
w regulaminie.
W razie jakichkolwiek pytań organizator konkursu zachęca do kontaktu pod adresem mailowym gminy@4frame.pl  lub pod numerem telefonu: 662 216 607.
O Nestlé
Nestlé w Polsce jest wiodącą firmą w obszarze żywienia, zdrowia i dobrego samopoczucia z portfolio ponad 1500 produktów i prawie 90 marek, w tym m.in.: NESCAFĒ, WINIARY, GERBER, PRINCESSA, KIT KAT, LION, NESQUIK, NAŁĘCZOWIANKA oraz PURINA. Nestlé działa na polskim rynku od ponad 20 lat. Firma zatrudnia aktualnie 4500 pracowników w 8 lokalizacjach. W 2015 roku sprzedaż Nestlé w Polsce osiągnęła ponad 3 mld zł.
mat. prasowy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.