Na sygnaleRachanie

JÓZEFÓWKA Pieszy potrącony przez kierującego Manem

Z poważnymi obrażeniami ciała do szpitala trafił 43-letni pieszy, po tym jak został potrącony przez 37-letniego kierującego Manem. Pieszy najprawdopodobniej chcąc przejść na drugą stronę jezdni, wtargnął bezpośrednio przed jadącą ciężarówkę. Szczegółowe przyczyny i okoliczności wypadku wyjaśniają policjanci. Policja apeluje o ostrożność na drodze.

Do wypadku doszło w poniedziałek przed godziną 15:00 w Józefówce (gm. Rachanie). Dyżurny tomaszowskiej komendy otrzymał zgłoszenie o potrąceniu pieszego przez ciężarówkę.

Wstępne ustalenia policjantów wskazują, że 43-letni mieszkaniec gm. Rachanie najprawdopodobniej chcąc przejść na drugą stronę jezdni, wtargną bezpośrednio przed nadjeżdżającą ciężarówkę. 37-letni kierujący ciągnikiem siodłowym marki Man, mieszkaniec powiatu radomskiego, nie zdołał uniknąć z nim zderzenia. Pieszy z ciężkimi obrażeniami ciała, w stanie nieprzytomności został przewieziony do szpitala.

Mundurowi sprawdzili stan trzeźwości kierującego ciężarówką, był trzeźwy. Od pieszego została pobrana krew do badania na zawartość alkoholu w organizmie. Szczegółowe przyczyny i okoliczności wypadku wyjaśni prowadzone w tej sprawie postępowanie.

KPP w Tomaszowie Lubelskim

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *