ŁOSINIEC Wypadek z udziałem dwóch osobówek

Nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu było przyczyną wczorajszego wypadku do którego doszło w miejscowości Łosiniec. 56-letni kierujący pojazdem marki Volvo wymusił pierwszeństwo na skrzyżowaniu i uderzył w prawidłowo jadącego 25-letniego kierującego oplem. Pomocy medycznej potrzebowała 7-letnia pasażerka volva oraz kierujący oplem. Apelujemy o ostrożność na drodze.

Wczoraj po godzinie 15 w miejscowości Łosiniec (gmina Susiec) doszło do wypadku drogowego z udziałem dwóch osobówek.

Wstępne ustalenia policjantów wskazują, że 56-letni mieszkaniec gminy Józefów kierujący pojazdem marki Volvo nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu na skrzyżowaniu dróg doprowadzając do zdarzenia z prawidłowo jadącym kierującym pojazdem marki Opel.

W wyniku zderzenia się pojazdów, kierujący oplem 25-letni tomaszowianin oraz 7-letnia pasażerka volva potrzebowali pomocy medycznej. Po badaniach lekarskich 7-latka opuściła szpital, natomiast 25-latek pozostał na obserwacji.

Policjanci sprawdzili stan trzeźwości kierujących, byli trzeźwi. Z uwagi na uszkodzenia zagrażające bezpieczeństwu, mundurowi zatrzymali dowody rejestracyjne pojazdów. Nad wyjaśnianiem szczegółowych okoliczności tego zdarzenia pracują policjaci.

Apelujemy o ostrożność i rozwagę za kierownicą.

mat. KPP w Tomaszowie Lubelskim

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.