LUBYCZA KRÓLEWSKA Potrącił małoletnich, miał ponad 2 promile

Za kierowanie w stanie nietrzeźwości oraz narażenie na niebezpieczeństwo małoletnich odpowie 45-latek, który kierując samochodem marki Jeep w Lubyczy Królewskiej uderzył w ławkę na której siedzieli małoletni, po czym odjechał z miejsca zdarzenia. Policjanci w krótkim czasie ustalili kierującego jeepem, który w organizmie miał pond 2 promile alkoholu. 13-latkom na szczęście nic się nie stało.

W sobotę przed godziną 22:00 dyżurny tomaszowskiej policji otrzymał zgłoszenie dotyczące potrącenia grupy osób w miejscowości Lubycza Królewska.

Na miejscu funkcjonariusze ustalili, że kierujący samochodem marki Jeep, uderzył w ławkę na której znajdowało się kilkoro małoletnich.  Następnie sprawca odjechał z miejsca zdarzenia.

Świadkowie zajścia poinformowali służby ratunkowe o zdarzeniu. Dwóch 13-latków zostało zabranych karetką pogotowia do szpitala. Na szczęście nic poważnego im się nie stało i opuścili szpital. 

W krótkim czasie od zdarzenia, policjanci zatrzymali 45-letniego kierującego jeepem, mieszkańca gminy Lubycza Królewska. Jak się okazało, powodem jego ucieczki był stan nietrzeźwości mężczyzny, w organizmie miał ponad 2 promile alkoholu.

Mundurowi zatrzymali kierującemu prawo jazdy natomiast policyjni śledczy ustalają okoliczności i przebieg zdarzenia.

sierżant sztabowy Małgorzata Pawłowska

info. KPP w TL

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.