LUBELSKIE Nowe przypadków zakażenia koronawirusem – 22.03.2020

Na terenie województwa lubelskiego mamy osiem nowych przypadków zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2, potwierdzonych pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych.

Potwierdzone wyniki zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2 dotyczą:

– mężczyzny w przedziale wieku 0-20 lat z powiatu chełmskiego w stanie dobrym, który miał styczność z przypadkiem potwierdzonym;

– kobiety w wieku powyżej 61 lat z powiatu zamojskiego w stanie średnim;

– mężczyzny w przedziale wieku 21-40 lat z powiatu zamojskiego w stanie dobrym, który miał styczność z przypadkiem potwierdzonym;

– mężczyzny w przedziale wieku 41-60 lat z powiatu lubelskiego w stanie dobrym, który wrócił z kraju o dużej transmisji wirusa;

– mężczyzny w przedziale wieku 21-40 lat z powiatu lubelskiego w stanie poważnym, który miał styczność z przypadkiem potwierdzonym.

– kobiety w przedziale wieku 21-40 lat, z powiatu lubelskiego, która wróciła z kraju o dużej transmisji wirusa. Stan pacjentki jest średni.

-mężczyzny w przedziale wieku 21-40 lat, w stanie dobrym

-kobiety w wieku powyżej 61 lat, z powiatu chełmskiego, w stanie średnim, która miała styczność z przypadkiem potwierdzonym.

Aktualnie (22 marca 2020 r.), na terenie województwa lubelskiego jest w sumie 39 przypadków zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2 potwierdzonych pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych; 1 osoba zmarła.


Dane dzienne zebrane na terenie Polski:

W sumie liczba osób zakażonych koronawirusem: 6️⃣3️⃣4️⃣/7 (wszystkie pozytywne przypadki/w tym osoby zmarłe).

Dla porównania, dane z 21 marca:

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.