Lubycza KrólewskaNa sygnale

LUBYCZA KRÓLEWSKA Prawo jazdy zatrzymane na 3 miesiące

Dwóch ob. Ukrainy i dwóch młodych kierowców polskich straciło prawo jazdy na trzy miesiące w ten weekend. Dodatkowo zostali ukarani mandatem karnym i polscy kierowcy po 10 punktów karnych każdy .

Policjanci Ruchu Drogowego naszej jednostki w ten weekend zatrzymali czterokrotnie prawo jazdy. Pierwsze prawo jazdy zostało zatrzymane 22-latkowi mieszkańcowi gm. Józefów w Tomaszowie Lubelskim, gdzie młody mężczyzna przekroczył prędkość o 59 km/h w terenie zabudowanym.

Mieszkaniec gm. Krasnystaw przejeżdżał przez miejscowość Lubycza Królewska, kiedy policjanci zmierzyli jego prędkość, którą przekroczył o 55 mk/h w miejscu zabudowanym. Również w Lubyczy Królewskiej zostali zatrzymani dwaj obywatele Ukrainy 44-latek przekroczył prędkość o 60 km/h i 48-latek przekroczył prędkość o 57 km/h. Na wszystkich zostały nałożone mandaty karne oraz zostało zatrzymane prawo jazdy na 3 miesiące.

mat. KPP w TL

Jeden komentarz do “LUBYCZA KRÓLEWSKA Prawo jazdy zatrzymane na 3 miesiące

  • Kara zasłużona, to kwestia bezdyskusyjna. Brak znajomości przepisów ruchu drogowego w Polsce nie zwalnia od ich przestrzegania. Szkoda, że wielu naszych krajan również boryka się z taką niewiedzą:)

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *