LUBYCZA KRÓLEWSKA Samochód wbity w drzewo

Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia drogowego, które miało miejsce w Lubyczy Królewskiej. O samochodzie wbitym w drzewo zawiadomili służby świadkowie. 28-latek z fiata trafił do szpitala. Mundurowi sprawdzili w systemie, że pojazd ma zatrzymany dowód rejestracyjny na początku kwietnia za brak aktualnych badań technicznych.

W poniedziałek w nocy dyżurny otrzymał zgłoszenie, że w Lubyczy Królewskiej stoi na poboczu samochód wbity w drzewo, a w środku znajduje się mężczyzna. W momencie kiedy funkcjonariusze przyjechali na miejsce zdarzenia, poszkodowany był już w karetce pogotowia, która zabrała go do szpitala w Tomaszowie.

Z relacji świadków wynikało, że przejeżdżając ulicą zobaczyli fiata, który stał na poboczu wbity w drzewo. W momencie kiedy podeszli do samochodu zobaczyli mężczyznę, siedzącego na miejscu kierowcy, który był nieprzytomny. Dodali również, że było czuć od niego wyraźnie alkohol.  Mundurowi sprawdzili w systemie, że pojazd ma zatrzymany dowód rejestracyjny na początku kwietnia za brak aktualnych badań technicznych.

Teraz policjanci wyjaśniają okoliczności w jakich doszło do zdarzenia drogowego. Na miejscu zostały wykonane oględziny miejsca i pojazdu oraz przesłuchani świadkowie.

mat. KPP w Tomaszowie Lubelskim

2 thoughts on “LUBYCZA KRÓLEWSKA Samochód wbity w drzewo

 • 14 kwietnia, 2020 o 4:19 pm
  Permalink

  Ciekawi mnie coś innego „Mundurowi sprawdzili w systemie, że pojazd ma zatrzymany dowód rejestracyjny na początku kwietnia za brak aktualnych badań technicznych.”… w jaki sposób ktos ma zrobić przegląd?

  Odpowiedz
  • 10 czerwca, 2020 o 10:25 am
   Permalink

   Stacja diagnostyczna wydaje zaświadczenie, ze pojazd jest sprawny technicznie i z tym kwitkiem mozna odebrać dowód rejestracyjny do którego na podstawie tego kwitka wbija sie pieczatkę z bieżącym badaniem technicznym. I tyle fatygi.

   Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.