EdukacjaLubycza Królewska

LUBYCZA Pożegnanie absolwentów

„Spod Waszych czułych skrzydeł odejść nam przyszło”.
14 czerwca 2016 roku w Zespole Szkół w Lubyczy Królewskiej odbyło się uroczyste pożegnanie uczniów klas trzecich i szóstych szkoły podstawowej oraz klas trzecich gimnazjum.
O godzinie 9.00 wszyscy uczniowie zebrali się na hali sportowej. Gdy zajęli swoje miejsca, uczniowie klas trzecich rozpoczęli swoją część  artystyczną. Zaśpiewali dwie piosenki oraz podziękowali swoim nauczycielom pracownikom szkoły i rodzicom.
Po występie młodszych koleżanek i kolegów przyszedł czas na uczniów klas szóstych. Na wstępie wykonali oni piosenkę pt. ,,Trzynastolatki’’, a następnie odegrali zabawny skecz i złożyli podziękowania nauczycielom oraz podarowali upominki w postaci kwiatów.
Po skończeniu występów szóstoklasistów, przyszli absolwenci klas trzecich gimnazjum złożyli uroczyste podziękowania nauczycielom.
Po ukończeniu części artystycznej, wicedyrektorowie Agnieszka Piłat oraz Mariusz Lewko, wraz z przewodniczącym Rady Miasta – Pawłem Borowcem wręczyli dyplomy uczniom, którzy godnie reprezentowali szkołę i zajęli miejsca na szczeblu powiatowym i wyższym.
Następnie wszyscy wrócili do klas, a bohaterowie wydarzenia na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców.

[print_gllr id=6879]
Patrycja Mikłasz – uczennica klasy VI ZS w Lubyczy Królewskiej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *