MAJDAN GÓRNY Zderzenie busa z osobowym. Kierowcy w szpitalu

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku do którego doszło wczoraj w miejscowości Majdan Górny (gm. Tomaszów Lubelski).
Z wstępnych ustaleń policjantów wynika, że na prostym odcinku drogi kierujący volkswagenem zjechał na przeciwległy pas ruchu, gdzie doprowadził do zderzenia z mercedesem. Obaj kierowcy zostali przewiezieni do szpitala. Jak wykazało badanie alkomatem kierujący byli trzeźwi.
Wczoraj (6 października 2016 roku) w godzinach rannych doszło do wypadku w Majdanie Górnym. Jak wynika z wstępnych ustaleń funkcjonariuszy, kierujący volkswagenem, 56-letni mieszkaniec gminy Ulhówek, wykonywał manewr wyprzedzania. W trakcie tego manewru zderzył się z mercedesem, którym kierował 58-letni mieszkaniec gm. Tomaszów Lubelski. Kierowca busa, aby uniknąć zderzenia próbował zjechać na pobocze.
Obaj kierujący zostali przewiezieni do szpitala miejskiego, z ogólnymi potłuczeniami, gdzie zostali na obserwacji. Jak wykazało badanie alkomatem mężczyźni byli trzeźwi.
Policjanci wyjaśniają dokładne okoliczności zdarzenia i apelują do kierowców o zachowanie rozwagi na drodze i dostosowanie prędkości do aktualnie panujących warunków ruchu.
mat. KPP w TL

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.