SPORT

PIŁKA NOŻNA Pogoń ograła Sokoła Zwierzyniec

W Wielki Czwartek 24 marca 2016 roku Pogoń 96 Łaszczówka pokonała na własnym boisku wicelidera tabeli Klasy Okręgowej – Sokół Zwierzyniec 3-2.
– Rozegraliśmy lepsze spotkanie niż tydzień temu z Igrosem. Sokół postawił trudne warunki, ale dzięki temu że potrafiliśmy prowadzić grę przez 50 minut w ciągu całego meczu, wygraliśmy. Jeżeli chodzi o plusy meczu to jestem zadowolony z gry między 10 a 45 i między 50 a 65 minutą meczu.
Pozytywem jest występ 16-letniego Macieja Słobody w bramce, oraz dobra gra w środkowej strefie boiska, a tego zabrakło w Krasnobrodzie. Minusem na pewno jest to, że nie potrafimy utrzymać przez cały mecz odpowiedniego tempa i rytmu gry, ale będziemy nad tym pracować.
Fajnie wygrać przed świętami i przez te parę dni wolnego mieć „spokojną głowę”. Przerwa w treningach potrwa aż do wtorku i od tego dnia przygotowywać się będziemy do dalszej części rozgrywek.
Życzę Wszystkim Wesołych Świąt.” – powiedział po meczu trener Pogoni – Paweł Babiarz.
Pogoń 96 Łaszczówka – Sokół Zwierzyniec 3-2 (2-1)
Bramki: Yuriy Kharkevych (9′), Łukasz Mruk (42′), Paweł Kielar (82′) – (2′), (85′)
Skład Pogoń: M.Słoboda – A.Podborny (62′ M.Kołodziejski), B.Krawczyk, M.Rzeźnik, P.Tatar – Ł.Hałasa (74′ M.Nowosad), P.Kielar, Y.Bugaychuk, Y. Kharkevych – T.Walentyn (88′ J.Łysiak), Łukasz Mruk (68′ K.Kłoda)