PILNE Zaginął Zbigniew Kołodziej

Policjanci z tomaszowskiej komendy poszukują Zbigniewa Kołodziej. 28-latek 15 listopada wyszedł z miejsca zamieszkania i od tamtej pory nie nawiązał kontaktu z rodziną. Wszelkie informacje mogące przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu zaginionego prosimy kierować do dyżurnego Komendy Powiatowej Policji w Tomaszowie Lubelskim, pod numer telefonu 47 81 54 210 lub na numer alarmowy 112.

Zaginiony to:
Zbigniew Kołodziej
lat 28
zam. Zadnoga

Mężczyzna w dniu 15.11.2020r. około godz. 13:30 wyszedł z miejsca zamieszkania i od tamtej pory nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Rysopis zaginionego: wiek 28 lat, wzrost 184 cm, sylwetka szczupła, włosy krótko ostrzyżone jasny blond, oczy zielone,  uzębienie niepełne.

Cechy ubioru  w dniu zaginięcia: Kurtka zimowa z kapturem koloru czarnego, spodnie dżinsowe koloru ciemno – niebieskiego, brązowe buty zimowe typu kozaki.

Zaginiony nie  posiada przy sobie żadnych dokumentów ani telefonu komórkowego.

Osoby, które widziały zaginionego lub posiadają jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu proszone są o kontakt z dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Tomaszowie Lubelskim, pod numer telefonu 47 81 54 210 lub na numer alarmowy 112.

starszy aspirant Agnieszka Leszek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.