EdukacjaTomaszów Lubelski

PODHORCE Rozstrzygnięto konkurs plastyczny

10 lutego 2016 roku w Zespole Szkół Publicznych im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Pohorcach nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu plastycznego.
Konkurs miał zasięg gminny i odbył się pod hasłem „My się zimy nie boimy, z jej nadejścia się cieszymy”, a adresowany był do dzieci w wieku przedszkolnym.
Komisja w składzie: Małgorzata Kochańska, Anna Janicka, Marta Kot oceniła prace, które wykonano w wielu technikach plastycznych.
W kategorii wiekowej 3-4-latki pierwsze miejsca zajęli: Rafał Jakubus z Majdanu Górnego, Patrycja Wajda z Sabaudii, Anna i Bartłomiej Kobielarz z Łaszczówki i Adrianna Korzeń z Podhorzec.
Laureaci wyróżnień w tej samej grupie wiekowej to: Piotr Czarnecki z Typina, Katarzyna Miszczyszyn z Majdanu Górnego, Sebastian Miodek z Sabaudii i Wiktor Garbula z Podhorzec.
W kategorii 5-6-latków nagrody otrzymali: Wiktoria Majdanik z Rogóźna, Emilia Beń z Podhorzec, Kasia Gawenda i Maja Denys z Sabaudii oraz Zuzanna Żuk z Majdanu Górnego.
Wyróżniono: Miłosza Żdana z Justynówki, Anitę Bucior z Pasiek, Sylwię Hołojuk z Szarowoli, Piotra Witkowskiego z Typina, Karolinę Myszkowską z Łaszczówki.
Zwycięzcy konkursu zostali obdarowani nagrodami oraz dyplomami, pozostali uczestnicy otrzymali podziękowania za udział w konkursie.
Organizatorami konkursu był wójt gminy Tomaszów Lubelski oraz Zespół Szkół Publicznych w Pohorcach.
Redakcj@/fot. ZSP w Podhorcach

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *