KryniceNa sygnalePolityka / Samorząd

POLANÓWKA Barierki dają się demontować

Ostatnimi czasy pojawiło się wiele wątpliwości po przebudowie krajowej 17 a dokładnie nowych barierek „bezpieczeństwa”. Barierki odcinają obydwie strony jezdni ale co się okazuje daje się je sprawnie rozmontować. Właśnie w tym temacie szkoliły się ostatnio nasze służby. Czy nowe barierki na krajowej 17 poprawiły bezpieczeństwo? Jak jest waszym zdaniem dajcie znać w komentarzach.

KPPSP w TL poinformowała:

W dniu 11 stycznia br. na krętym odcinku drogi krajowej nr 17 w miejscowości Polanówka gm. Krynice odbyło się szkolenie w zakresie demontażu barier ochronnych linowych na odcinkach szybko-rozbieralnych, rozdzielających pasy ruchu.
Szkolenie w zakresie demontażu barier ochronnych linowych.
Pokaz przeprowadził wykonawca firma Prowerk. Instruktaż miał na celu przedstawienie sposobu demontażu barier w sytuacji zdarzeń powstałych z udziałem pojazdów poruszających się na przedmiotowym odcinku drogi. W pokazie uczestniczyli przedstawiciele: Komendy Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej w Lublinie, Komendy Powiatowej PSP w Tomaszowie Lubelskim, Komendy Miejskiej PSP w Zamościu, Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie, Komendy Powiatowej Policji w Tomaszowie Lubelskim, Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad.


Redakcj@  fot. KPPSP w TL

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *