TOMASZÓW Impreza narkotykowa w hotelu udaremniona

Tomaszowscy kryminalni zatrzymali wczoraj dwóch braci – 27-latka i 19-latka. Funkcjonariusze zabezpieczyli przy nich dopalacze. Obaj byli już wcześniej karani z ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. Za posiadanie środków odurzających grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Kryminalni realizując wczoraj ustalenia własne, na terenie jednego z hoteli znajdującego się pod Tomaszowem, zatrzymali dwóch braci. Mieszkańcy Tomaszowa Lub. – 27-latek i 19-latek wynajęli sobie pokój, w którym planowali zrobić sobie imprezę. Z ustaleń operacyjnych wynikało, że mężczyźni mogą posiadać przy sobie narkotyki. Podczas ich przeszukania zostało zabezpieczone blisko 16 gramów dopalaczy.

Obaj byli już wcześniej karani z Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. Za posiadanie środków odurzających grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności. Policjanci ustalają teraz pochodzenie dopalaczy i czy były rozprowadzane na terenie miasta.

mat. KPP w TL

3 komentarze do “TOMASZÓW Impreza narkotykowa w hotelu udaremniona

 • 15 stycznia, 2016 o 11:03 am
  Permalink

  Tydzień poźniej: zatrzymano jednego brata hahahahaha

  Odpowiedz
 • 15 stycznia, 2016 o 3:05 pm
  Permalink

  Grinder i tak najlepszy 0,03 marihuany mieli narkomany jedne na impreze hahahahahahahaha

  Odpowiedz
 • 15 stycznia, 2016 o 6:44 pm
  Permalink

  ” Obaj byli już wcześniej karani z ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii”

  LAMUSY ZAŚWIADCZENIE O NIEKARALNOŚCI W PONIEDZIAŁEK NIOSĘ DO WAS I NIKT NIE BEDZIE BEZPODSTAWNIE KOGOŚ OCZERNIAĆ ZA 0,03 wyskrobanej gandzi z grindera !

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.