POWIAT Awanse i emerytury

Nadszedł czas pożegnań i spoczynku na emeryturze oraz czas następstw na stanowiskach kierowniczych w niektórych wydziałach Starostwa Powiatowego w Tomaszowie Lubelskim oraz w jednostkach podległych.

Wydział Komunikacji i Drogownictwa w Starostwie Powiatowym po wielu latach opuścił Janusz Pikuła, a jego miejsce zajął Hubert Bartecki. Wydział Rolnictwa, Leśnictwa i Ochrony Środowiska ma nowego dyrektora, konkurs wygrał Piotr Kielar, który przez ostatnie lata zatrudniony był w Agencji Modernizacji i Restrukturyzacji Rolnictwa w Tomaszowie Lubelskim. W tym tygodniu pożegnano Eugeniusza Hanejko długoletniego dyrektora Muzeum Regionalnego im. dra Janusza Petera w Tomaszowie Lubelskim.

W lipcu na emeryturę przeszli: Jadwiga Bartoszyk z Wydziału Finansowego oraz Barbara Portuś i Ryszard Szpinda z Wydziału Geodezji. 

Dom Pomocy Społecznej w Tyszowcach ma nową panią dyrektor, została nią Ewa Kielar zastępując na tym stanowisku Antoniego Wawrycę (byłego wójta gminy Tomaszów Lubelski). Ewa Kielar dotychczas pracowała w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Tomaszowie Lubelskim, pełniąc tam dawniej również stanowisko kierownika. 

Po lewej Janusz Pikuła

Na emeryturę przeszedł także kapelan szpitalny ks. Józef Rzechuła, SPZOZ to jednostka prowadzona przez powiat.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.