Tomaszów Lubelski

RABINÓWKA Kolorowy Dzień Kobiet

11 marca 2016 roku panie z Koła Gospodyń Wiejskich w Rabinówce zaprosiły wszystkich chętnych mieszkańców Gminy Tomaszów Lubelski i okolic, na uroczyste obchody Święta Kobiet.
Na spotkanie przybyła Marzena Czubaj-Gancarz – wójt gminy Tomaszów Lubelski, która przy tej okazji złożyła wszystkim zebranym paniom najserdeczniejsze życzenia.
Do życzeń pani wójt przyłączył się także Edward Dudziński – radny miejscowości Rabinówka, który wraz z przedstawicielami Ochotniczej Straży Pożarnej w Rabinówce przygotował i wręczył paniom słodki poczęstunek oraz kwiaty.
Głównym punktem imprezy był występ zespołu taneczno-wokalnego „Tamburino”. Zespół swym kolorowym występem uświetnił całe wydarzenie.
Serdecznie dziękujemy całemu zespołowi Tamburino oraz Jolancie Wiśniewskiej – kierownikowi zespołu za przybycie i wspaniały koncert.
Na zaproszonych gości czekała także wystawa prac rękodzielniczych pań z KGW, które sumiennie pracowały nad wyrobami na przeprowadzonych warsztatach.
Pisanki, palmy oraz pozostałe dzieła zostały przygotowane na Kiermasz Rękodzieła zorganizowany przez Gminny Ośrodek Kultury w Podhorcach.
Wyroby pięknie ubarwiły spotkanie i budził znaczne zainteresowane przybyłych gości.
Dziękujemy paniom z Koła Gospodyń Wiejskich w Rabinówce za trud włożony w przygotowanie uroczystości i zaproszenie na tak sympatyczne wydarzenie.
M.Miecznik-Borkowska/fot. Organizatorzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *