RACHANIE Pluszowe misie i odblaski przekazane policjantom

Wójt Gminy Rachanie przekazał na ręce policjantów tomaszowskiej komendy pluszowe maskotki oraz odblaski. Już niedługo podarunki trafią do dzieci i mieszkańców tamtejszej gminy. Rozdawane będą podczas spotkań profilaktycznych prowadzonych w placówkach oświatowych, podczas których promowane zostanie bezpieczeństwo mieszkańców.

Wójt Gminy Rachanie Roman Miedziak przekazał na ręce funkcjonariuszy tomaszowskiej policji maskotki oraz odblaski. W spotkaniu z władzami gminy uczestniczył Przewodniczący Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Policjantów w Tomaszowie Lubelskim asp. szt. Krzysztof Majdański, który współpracuje z tamtejszą gminą.

Misie w najbliższych tygodniach będą rozdawane dzieciom podczas spotkań profilaktyczno – informacyjnych przeprowadzanych przez funkcjonariuszy tomaszowskiej komendy w szkołach i przedszkolach na terenie gminy Rachanie. Odblaskowe opaski zostaną również wykorzystane podczas spotkań promujących bezpieczeństwo pieszych na drodze.

Za pozytywną inicjatywę władz gminy Rachanie serdecznie dziękujemy. Maskotki z pewnością wywołają uśmiech na niejednej dziecięcej twarzy.  

mat. KPP w Tomaszowie Lubelskim

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.