RACHANIE Wójt w roli Mikołaja

Wójt gminy Rachanie – Roman Miedziak tuż przed Gwiazdką wcielił się w rolę Św. Mikołaja w ramach akcji zorganizowanej przez tygodnik – Kronika Tygodnia.

Postanowił ,że zostanie Mikołajem dla najmłodszych mieszkańców Gminy Rachanie, którzy zechcą napisać list właśnie do Niego. Okazało się, że nie tylko dzieci wierzą w dobre serce włodarza gminy. Jeden z trzech listów, które zostały przekazane, oprócz wymarzonych prezentów dla siebie i rodzeństwa zawierał prośbę o przekazanie pomocy rzeczowej w ramach „Szlachetnej Paczki” dla potrzebujących.

Przed Wigilią paczki zostały wręczone przez wójta w Urzędzie Gminy Rachanie i jak można było zauważyć po uśmiechu Antosia, Huberta i  Szymona niespodzianka udała się znakomicie. Nawet dorosła już Pani Natalia przyznała, że bardzo się cieszy i również przekaże prezent dla swoich podopiecznych.

Dziękujemy za serdeczne życzenia, uściski i pozdrowienia,  które zawierały listy do Pana Wójta Romana Miedziaka. Pozdrawiamy i trzymamy za słowo w zapewnienia , że wszyscy będą grzeczni, uczynni i mili dla swoich bliskich i przyjaciół.

  • Miło Nam , że mogliśmy Was uszczęśliwić. Pozdrawiam serdecznie: Św. Mikołaj Gminy Rachanie.

mat. nadesłany

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.