Na sygnaleŁaszczów

RATYCZÓW Pijany wjechał w dom

Wczoraj nietrzeźwy 38-latek zaparkował swój samochód na posesji znajomych uszkadzając przy okazji ich dom. Po przebadaniu na stan trzeźwości przez policjantów okazało się że ma ponad 2.60 promila w wydychanym powietrzu i nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami mechanicznymi. Kolega, który go odwiózł do domu też nie posiadał nigdy prawa jazdy. Obaj zostaną ukarani.

Wczoraj w godzinach nocnych w miejscowości Ratyczów 38 latek mieszkaniec gm. Łaszczów przyjechał do znajomych w odwiedziny. Tak niefortunnie zaparkował swój samochód, że uszkodził ścianę budynku. Jak się okazało mężczyzna był pijany. Ponadto wsiadł do samochodu ponownie i próbował wrócić nim do domu. Jakby tego było mało do miejsca zamieszkania odwiózł go trzeźwy kolega, ale nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami mechanicznymi.

Na miejsce został wezwany patrol. Po przebadaniu 38-latka okazało się, że ma ponad 2,60 promila w wydychany powietrzu i nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami mechanicznymi. Teraz odpowie za jazdę w stanie nietrzeźwości pojazdem mechanicznym ponadto obaj kierujący odpowiedzą za jazdę samochodem nie mając do tego uprawnień.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *